icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آئودی SQ7 ABT ،کراس اووری با گشتاور 900 نیوتن متر

آئودی SQ7 ABT ،کراس اووری با گشتاور 900 نیوتن متر

comments 0 1399/1/30

شیوع کرونا شاید فعالیت خودروسازان را با مشکلاتی مواجه کرده باشد اما تیونینک کاران همچنان با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهند .  برای مثال ABT را در نظر بگیرید که اخیراً اوقات شلوغی داشته و مدل‌های RS6-R و RS7-R را معرفی کرده است. هم‌اکنون نیز این تیونر دست روی محصولی با ماهیت کاملاً متفاوت از ارباب حلقه‌ها گذاشته است.

شاسی‌بلند لوکس و پرفورمنس SQ7 فیس لیفت دارای پیشرانه 8 سیلندر توئین توربو در زیر کاپوت خود است. این پیشرانه قدرت 500 اسب بخاری و گشتاور 770 نیوتون متری دارد؛ اما نسخه دیزلی این قدبلند از نظر قدرت و گشتاور هیچ‌چیزی کم نداشته و از این نظر با 429 اسب بخار قدرت و 900 نیوتون متر گشتاور مالک خود را راضی می‌کند.

شاید با خود فکر کنید چنین قدرت و گشتاور عظیمی برای پیش بردن شاسی‌بلند بزرگ و سنگین آئودی کافی باشد اما ABT تصمیم گرفته قدرت را به 503 اسب بخار و گشتاور را به 969 نیوتون متر برسد. این پکیج قدرت چند ماه پیش اعلام شده بود اما حالا با یک کیت بدنه پهن همراه شده است.

آغاز کننده تغییرات ظاهری این خودرو بچه گلگیرهای جلو و عقب بوده و به این موارد باید اسپویلر لبه‌ای جلو، اسپویلر روی سقف و چهار خروجی اگزوز را اضافه کرد. تکمیل کننده تغییرات هم رینگ‌های بزرگ 22 اینچی و تریم فیبر کربنی در کابین هستند.

متخصصان ABT کار خود را با موفقیت به پایان رسانده‌اند زیرا آئودی SQ7 ظاهر خشن‌تری پیدا کرده و اثری از برخی تیون های عجیب‌وغریب شماری از شرکت‌های دیگر در آن نیست.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/1/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط