icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آرس پنترسوپراسپرت 650 اسب بخاری توسط آرس دیزاین معرفی شد

آرس پنترسوپراسپرت 650 اسب بخاری توسط آرس دیزاین معرفی شد

comments 0 1397/5/17

این خودرو از طراحی بسیار جذابی بهره می برد و بر خلاف ظاهر قدیمی گونه بسیار مدرن است

به تازگی آرس دیزاین اقدام به معرفی و انتشار عکس هایی از محصول جدید خود به نام پنتر کرده است.  طراحی این سوپر اسپرت که التبه بسیار جذاب است از خودروی ده پنترا 1970 الهام گرفته شده است و نکته ی جالب در این باره چراغ های مخفی ای خودرو می باشد.

البته این خودرو مطمئنا بیشتر از یک طراحی ساده را قرار است تولید نماید و در واقع از نظر عملکرد یک خودروی بسیار خوب ارزیابی می گردد. در زیر صندلی های این خودرو از شاسی آلومینیوم/کربن استفاده شده است که پیشتر در لامبورگینی هوراکان دیده بودیم. همچنین منبع تولید قدرت این خودرو نسخه ی تقویت شده ی پیشرانه ی V10 لامبورگینی می باشد که از 5.2 لیتر به 5.6 لیتر افزایش پیدا کرده است و می تواند 650 اسب بخار قدرت و 560 نیوتون متر گشتاور به چرخ ها منتقل می نماید. البته آرس هنوز به صورت رسمی پیشرانه ی این خودرو را تأیید نکرده و به گفته ی این شرکت ممکن است تغییر کند و افزایش قدرت داشته باشد.

عکس العمل و سرعت بسیار بالای گیربکس این خودرو که توسط یک 7 دنده ی اتوماتیک دو کلاچه اتفاق می افتد هم ارتقا یافته است. اما مدیر ارشد تکنولوژی این شرکت تآکید کرد که این خودرو از صدای بسیار زیبایی بهره می برد و پیشرانه ی 10 سیلندر تنفس طبیعی صدای دلنشینی از خود تولید می کند که از المان های بسیار جذاب پنتر خواهد بود و از یک غرش واقعی چیزی کم ندارد.

از این خودرو تنها قرار است 21 عدد به تولید برسد که هر کدام 687000 دلار قیمت خواهد داشت و تمامی مدل های 2018 این خودرو نیز پیش فروش شده اند وهر خودرو 24 هفته زمان برای تولید نیاز دارد.

مدیر این شرکت نیز گفته است که پنتر یکی از جذاب ترین سوپر اسپرت ها با ظاهر بسیار کلاسیک است و 6 ماه پس از اعلام پروژه ی پنتر اولین خودروی تست آماده بود و این خودروی خاص در زیر خود از شاسی بسیار مدرن بهره می برد و کاملا با کربن پوشیده شده است.

user-img

نویسنده :

ایمان غفاری

comments 0 1397/5/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط