icon-sign ورود / ثبت نام

مجله ماشین آشنایی با خودروهای کوچک قابل اعتماد سال 2017

آشنایی با خودروهای کوچک قابل اعتماد سال 2017

در کشورهای جهان تعداد اتومبیل های کوچک کم نیستند. از آنجایی که محبوبیت خودروهای هاچ بک در برخی مناطق نظیر اروپا  بسیار بوده شرکت های متعددی دست به کار شدند و فروش انبوهی از خودروهای کوچک خود را در این منطقه آغاز کردند. تاکنون برندهای متعددی علاوه بر بریتانیا برای سایر بازارها نیز اتومبیل های کوچک را در نظر می گیرند زیرا این نوع خودروها با ابعاد کوچک قابلیت پارک آسانی داشته و در حمل و نقل شهری باید آن را کارآمد دانست. به تازگی بررسی روی 14 هزار نفر صورت گرفت تا مشخص شود بیشترین و کمترین خودروهای کوچک قابل اعتماد سال 2017 مشخص شود.

در لیست می توان شاهد برندهای مختلف و بزرگ جهانی بود و نمی توان هیچ یک را خودروسازانی نامطلوب دانست. البته اگر شما نیز به دنبال خرید خودرو کوچک هستید چنین لیستی می تواند بسیار کارآمد و کاربردی محسوب شود.

0 1396/9/13
آشنایی با خودروهای کوچک قابل اعتماد سال 2017
آشنایی با خودروهای کوچک قابل اعتماد سال 2017

1-هوندا jazz بیش از 100 درصد

1-هوندا jazz بیش از 100 درصد

بله هوندا Jazz خودرو کوچک ژاپنی توانست بیشترین درصد را از آن خود کرد و به یکی از قابل اعتمادترین خودروهای کوچک سال 2017 تبدیل شود. این مدل طراحی برگرفته از زبان طراحی هوندا داشته با ویژگی های بزرگی که شرکت موردبحث برای آن در نظر گرفته بسیاری از عملکرد آن رضایت داشته و این خودرو هوندا را کارآمد و مقرون به صرفه می دانند. مصرف سوخت کم، تریم مطلوب، طراحی جذاب، ابعاد کوچک، پیشرانه توانمند و برخی دیگر هوندا Jazz را به یکی از قابل اعتمادترین ها تبدیل کرد.

 

 

2-تویوتا یاریس 94 درصد

2-تویوتا یاریس 94 درصد

تویوتا یکی از برندهای بزرگ صنعت خودرو بوده که توانسته در چند سال اخیر به با ارزشترین برند تبدیل شود. با کسب امتیاز 94 درصدی باید یاریس کوچک را دومین خودرو قابل اعتماد برتر سال 2017 به شمار آورد که شرکت ژاپنی توانست با این خودرو به موفقیت هایی دست پیدا کند و فروش بزرگی را شاهد باشد. از این رو کسب امتیاز 94 درصدی نشان از عملکرد قابل توجه تویوتا در توسعه این هاچ بک جذاب است.

 

 

3- آئودی A1 بیش از 93 درصد

3- آئودی A1 بیش از 93 درصد

هاچ بک چهار درب A1 آئودی با وجود برند معتبری چون آئودی در پشت آن توانست درصد بالایی در کسب اعتماد مشتریان کسب کند. با قرار گرفتن در رتبه سوم نشان می دهد آئودی سعی کرده هاچ بک قابل توجهی را در بازار عرضه دارد تا رضایت مشتریان خود را جلب کند. از میان هزاران مخاطب کسب امتیاز 93 درصدی کار آسانی نیست و باید رضایت کافی جلب شود تا به این درصد برسد.

این سوپر مینی آئودی از نظر فنی، فناوری و برخی دیگر دارای کیفیت بالایی بوده و می تواند رضایت مخاطب خود را جلب سازد.

 

4- فولکس واگن پولو 58 درصد

4- فولکس واگن پولو 58 درصد

فولکس واگن یک برند بزرگ در صنعت خودروسازی بوده که بسیاری از شرکت های مطرح به عنوان زیرمجموعه این کمپانی مشغول کار هستند. اینکه پولو به عنوان یک خودرو کوچک قابل اعتماد امتیاز 58 درصدی را کسب کند چیز زیادی نیست زیرا انتظار بیشتری از آن می رفت و کسب چنین امتیازی کمی دور از انتظار بود.

ویژگی های مطلوب در زمینه طراحی، فنی، فناوری های ایمنی و برخی دیگر موجب شد تا پولو به عنوان هاچ بک متوسطی شناخته شده و نمی توان آن را برتر دانست.

 

 

5- مزدا 2 بیش از 52 درصد

5- مزدا 2 بیش از 52 درصد

مزدا به طور معمول شرکت قابل اعتمادی است و نمی توان آن را برند نامطلوبی دانست. سوپرمینی اخیر آن که به عنوان هاچ بک کارآمد محسوب می شود با نام مزدا 2 در مدل جدید عرضه شد. با طراحی مطلوب و ویژگی های فنی قابل توجه این خودرو توانست در کسب اعتماد به امتیاز 52 درصدی برسد که در نوع خود یکی از اتومبیل های مورد اعتماد بازار محسوب می شود. البته این مدل در دسته خودروهای کوچک قرار گرفته و نمی توان در میان دیگر دسته ها قرار داد. وجود مشکلاتی چون سیستم سوخت و تهویه کمی این مدل را نا اعتماد ساخته است.

 

 

6- نیسان نوت با بیش از 48 درصد

6- نیسان نوت با بیش از 48 درصد

نیسان نوت یکی دیگر از هاچ بک های قابل توجه بازار بوده که توانست امتیاز 48 درصد را در میان رقبا کسب کند. چنین امتیازی نشان می دهد محصول شرکت نیسان با تمام ویژگی های خود مزایای بسیاری داشته و در کنار آن می توان شاهد معایبی هم بود. به هرحال اگر بدنبال یک خودرو هاچ بک هستید که نسبت به برخی برندها مطلوب باشد، قطعا نیسان نوت یکی از آنها است.

نویسنده :

مهتاب جهاندار

0 1396/9/13


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط