icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آیا بوگتی هم شاسی بلند می سازد

آیا بوگتی هم شاسی بلند می سازد

comments 0 1397/6/23

تب خرید شاسی بلند های جهان هر روز بیش تر از پیش فراگیرتر گردیده است  و همین مسئله منجر به ورود به برند هایی به تولید شاسی بلند شده که قبل از این تصور آن هم غیر ممکن بود. پورشه ،بنتلی ،لامبورگینی و برند های لوکس ساز دیگر جهان یکی از پس از دیگری ناچار شدند خط بطلانی بر روی عقیده خود کشیده و نهایتا یک شاسی بلند را به سبد محصولات خود اضافه نمایند.

در این بین هنوز برخی از سوپر اسپرت سازان جهان نظیر استون مارتین ،فراری و بوگاتی نیز  قصد مقابله با این جریان را دارند .اما به تازگی شایعاتی در رسانه منتشر شده که نشان می دهد بوگاتی قصد دارد یک مدل خودروی جدید به سری محصولات خود اضافه نماید ولی تاکنون نوع و سگمنت این محصول جدید مشخص نیست .کارشناسان متعقد هستند که این احتمال نیز وجود دارد بوگاتی در تکاپوی پیوستن به سوپر اسپرت سازان جهانی است که شاسی بلند تولید کرده اند.

شاسی بلند بوگاتی

این شایعات از زمانی آغاز شد که استفان وینکل مان مدیر این برند اعلام کرد با اضافه شدن یک مدل به  خط تولید بوگاتی این شرکت امکان تولید بیش از یک مدل را نیز خواهد داشت.ولی مشخصا این اتفاق به این زودی نخواهد افتاد چرا که فولکس واگن صاحب برند بوگاتی اهداف بزرگتری را در پیش رو دارد. این موضوع را رئیس بوگاتی اعلام کرد و در ادامه تاکید کرد او منتظر دریافت سرمایه از فولکس واگن است تا بتواند مرحله دوم توسعه محصولت بوگاتی را آغاز کند اما فولکس واگن در حال حاضر در اندیشه توسعه پروژه خودروهای الکتریکی و خودران است.

با توجه به سخنان رئیس بوگاتی اگر فولکس واگن طرح توسعه بوگاتی را تایید کند نباید منتظر یک سوپر خودروی 4 در نظیر کانسپت 16C Galibier تولید 2009 باشیم چرا که میل به خرید سدان ها در جهان به شدت کاهش یافته و مشتریان ثروتمند ترجیح می دهند یک سوپر شاسی بلند لوکس سوار شوند تا یک سوپر سدان 4 درب.در نتیجه از منظر تجاری به نظر می رسد مدل دوم بوگاتی یک شاسی بلند باشد.

شاسی بلند بوگاتی

اما صبر کنید شاید از دید گاه تجاری حضور یک شاسی بلند بوگاتی منطقی به نظر آید اما تصاویر جاسوسی منتشر شده از این مدل جدید بوگاتی حکایت از آن دارد که این خودرو یک سدان است. طبق اطلاعات موجود بوگاتی در نظر دارد که چندین سبک بدنه از این مدل را تولید و با توجه به درخواست متقاضیان از سرتاسر جهان نوع خودرو را مشخص نماید.

در نهایت باید گفت برای اینکه مشخص شود آیا بوگاتی شاسی بلند خواهد یا خیر باید مدت نسبتا طولانی را نیز منتظر ماند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/6/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط