icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آیا دوران اول پیشرانه های درون سوز فرا رسیده است

آیا دوران اول پیشرانه های درون سوز فرا رسیده است

comments 0 1397/10/16

خودروسازان جهان بیش از پیش برای جا نماندن از صنعت خودروهای کم مصرف به سمت الکتریکی کردن محصولات خود گام برداشته اند.اما همچنان پیشرانه های درون سوز برای آنها در اولیت قرار دارد چرا که آمار نشان می دهد تقاضا همچنان برای موتورهای احتراق داخلی بالا است.از این روکارشناسان متعقد هستند که پیشرانه های دورن سوز احتمالا تا دو دهه آینده نقش مهمی را در صنعت خودرو ایفا می نمایند.البته برخی هم عقیده دارند که بیشترین محبوبیت خودروها به گذشته ها باز می گردد.

پیشرانه

فاینشنال تایمز به تازگی گزارشی را منتشر نموده است که با توجه سخنان کارشناسان خبری دنیای خودرو جهان تنظیم شده است.نکته حائز اهمیت گزارش فوق به این پرداخته که تعدادی از کارشناسان عقیده دارند میزان فروش خودروها با پیشرانه های درون سوز در سال 2018 به حداکثر رسیده و در آینده امکان فروش بیشتر وجود ندارد.

پیشرانه

برای مثال فلیپ مانوز یکی از تحلیل گران Jato Dynamics در این خصوص متعقد بوده که به احتمال فراوان سال 2018 پیک فروش محصولات دورن سوز بوده است.

کارشناسان دیگر به فاینشنال تایمز گفته اند که فروش خودروهای دورن سوز تا سال 2022 نیز افزایش خواهد یافت اما در این زمان به بالاترین قسمت نمودار فروش خواهیم رسید و با عرضه محصولات جدید الکتریکی در این سال با افت فروش درون سوز ها در بازار های نظیر اروپا ،آسیا و آمریکا روبرو خواهیم شد.
اکسل اشمیت یکی دیگر از تحلیل گران صنعت خودرو معتقد است: زمانی که به سال 2018 نگاه کنید درخواهید یافت که فروش خودروهای جدید در تمامی بازارهای مهم با افت همراه بوده است. فروش خودروهای درون‌سوز در آینده رشد نخواهد کرد.

پیشرانه

با این وضعیت امکان کاهش فروش کلی خودرو در سال 2019 وجود ندارد چرا که  تقاضا برای خودروهای الکتریکی رو به فزونی است اما به هر درون سوز ها دیگر نباید امیدوار باشند چرا احتمالا تقاضا برای آن کاهش خواهد یافت.قابل ذکر است برند های معتبر جهان وعده داده اند که تا سال 2022 بد محصولات الکتریکی خود را افزایش خواهند داد و بنا بر نر کارشناسان این مهم می تواند آغاز دوران افول خودروهای درون سوز باشد.

برچسب ها:

پیشرانه
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط