icon-sign ورود / ثبت نام

مجله ماشین آیا لامبورگینی سدان چهار درب تولید خواهد کرد ؟

آیا لامبورگینی سدان چهار درب تولید خواهد کرد ؟

شرکت ایتالیایی لامبورگینی را بیشتر می توان یک تولیدکننده خودروهای سوپراسپرت دانست و تاکنون مدل هایی خارج از این خودروها تولید نکرده است. البته در 4 دسامبر قرار است اولین شاسی بلند کمپانی براساس کانسپت اوروس معرفی شود که با همان نام اوروس رونمایی خواهد شد. مدلی که طراحی جذابی داشته و اطلاعات محدودی از آن فاش شده است. البته تعداد تصاویر و ویدئوهای تیزری مربوط به این خودرو کم نبودند. به هر حال در حالی که لامبورگینی می خواهد نخستین شاسی بلندش را بزودی معرفی کند به تازگی گزارشی منتشر شد که بیان می کند این برند می خواهد در آینده خودرو سدان چهار دربی را معرفی کند. این مدل برای بازار ایالات متحده هدف گذاری شده و اما شرکت مستقر در Sant’Agata Bolognese چه برنامه ای برای محصول خود دارد.

0 1396/9/12
آیا لامبورگینی سدان  چهار درب تولید خواهد کرد ؟
آیا لامبورگینی سدان  چهار درب تولید خواهد کرد ؟

طبق یک گزارش از اکتبر سال جاری لامبورگینی در اوایل دهه آینده یک سدان با عملکرد بالا چهار دربی را معرفی می کند. به تازگی تصویر رندر شده ای از این خودرو منتشر شده که اگر چنین طراحی در مدل نهایی شاهد باشیم استقبال از محصول ایتالیایی چشمگیر و قابل توجه خواهد بود. البته همیشه تصاویر رندر شده پیش از عرضه مدل جدیدی منتشر می شود و حال نوبت به سدان چهار درب لامبورگینی رسیده است.

لامبورگینی S7

در تصویر این خودرو شباهتی به اوروس کانسپت داشته و از گلگیرهای پهنی بهره می برد. به نظر می رسد هنرمندانی که این تصویر را ایجاد کردند بیشتر از شاسی بلند آینده اوروس الهامی داشتند از این رو در نگاه نخست ممکن است آن را با اوروس اشتباه گیرید. رینگ های بزرگ مشکی، آینه بغل های مشکی و برخی دیگر جذابیت طراحی سدان چهار درب لامبورگینی را دوچندان کرده است. البته در سال های قبل لامبورگینی سدان کانسپت Estoque concept را معرفی کرد و حال تصمیم داشته نسخه تولیدی آن را بزودی یعنی اوایل دهه 2020 معرفی کند.

از آنجایی که تا معرفی سدان مدت زمان طولانی باقی مانده و ممکن است در آینده لامبورگینی از پیشرانه ها و ویژگی های متناسب با آن زمان بهره گیرد، اظهار نظر در باره سدان آینده را بسیار دشوار می سازد. این احتمال وجود داشته سدان پیشرانه هیبریدی داشته و با فناوری خودرانی همراه باشد. بهره گرفتن از پیشرانه 4.0 لیتری بای توربو می تواند برای این مدل در نظر داشت. البته در حال حاضر اوروس با پیشرانه 600 اسب بخاری و گیربکس ZF  هشت سرعته اتوماتیک معرفی خواهد شد.

نویسنده :

گروه خودرویی

0 1396/9/12


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط