icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آیا معرفی گلف نسل جدید به تعویق افتاده است؟

آیا معرفی گلف نسل جدید به تعویق افتاده است؟

comments 0 1397/12/26

چندی پیش تصاویر بدون پوششی از نسل جدید فولکس واگن گلف جدید منتشر شده که نشان می داد این هاچ بک داغ روزهای پایانی مراحل تولید خود را طی می کند و بزودی رونمایی خواهد شد. بسیاری اعتقاد داشتند که گلف جدید توسط فولکس واگن در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی خواهد شد.

اما حالا خبر رسیده است رونمایی از این خودرو به تعویض افتاده است زیرا روزنامه بیلد آلمان گزارش داده برخی مشکلات باعث شده‌اند معرفی فولکس‌واگن گلف جدید به تعویق بیفتد.

البته ظاهرا این مسئله استدلال روزنامه بیلد است چرا که مسئولین فولکس واگن به اتو نیوز اروپا گفته اند برخی مشکلات فنی در این خودرو وجود دارد که هنوز برطرف نشده است ،اما هیچ اشاره به عدم رونمایی این خودرو در نمایشگاه فرانکفورت نکرده اند.

 

در این بین مدیر بازاریابی و فروش فولکس واگن اعلام نموده که دلیل  تاخیر در معرفی نسل جدید فولکس واگن بدلیل عدم عرضه این خودرو پیش از کریسمس می باشد.وی در این خصوص می گوید:

"دلیل تاخیر در معرفی نسل جدید گلف ربطی به مشکلات فنی ندارد و این یک تصمیم مربوط به بخش فروش است چرا که وقتی یک خودرو در ست پیش از کریسمس روانه بازار می شود کسی به آن توجه نمی کند"

فولکس‌واگن می‌ترسد معرفی این خودرو در روزهای کریسمس باعث فروش کم گلف جدید شود زیرا بسیاری از مشتریان بجای خرید خودرو روی خرید هدایا و وسایل جدید خود تمرکز دارند.

یکی از مدیران فولکس واگن می گوید شاید این خبر کمی ناراحت کننده باشد اما این تغییر زمان می تواند برای ما مفید باشد چرا که دیگر نیازی نیست گلف برای جلب توجه در بین خودروهای فرانکفورت تلاش کند.

 

به منظور کمک به پر کردن جای خالی گلف جدید در فرانکفورت، فولکس‌واگن اقدام به معرفی ID Neo در این رویداد خودرویی خواهد کرد. این خودروی ویژه قرار بود چند هفته پس از فرانکفورت معرفی شود.

برچسب ها:

فولکس واگن
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/12/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط