icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آیا نسخه N لاین هیوندای ونیو را خواهیم دید

آیا نسخه N لاین هیوندای ونیو را خواهیم دید

comments 0 1398/2/4

هیوندای با رونمایی از دو محصول جدید خود شامل سدان سوناتا و کراس اوور ونیو باعث گردید که ببیشتر نگاه ها در نمایشگاه خودروی نیویورک به غرفه این شرکت باشد. این برند کره ای قبلا بصورت ضمنی تایید کرده بود که سوناتا بزودی به خانواده پرفورمنس N می پیوندد و حالا نیز مشخص شده که کراس اوور ونیو هم عضو ی از این خانواده پرقدرت خواهد شد.

این مطلب را یکی از مدیران هیوندای آمریکا به به مجله درایو گفته است و جزئیاتی از آن را منتشر کرده است.البته طبقق سخنان این مدیر ارشد نباید زیاد هیجان زده شویم چرا که بر خلاف سوناتا که قرار است از پیشرانه قدرتمندی در نسخه N برخودار باشد ،تغییرات کراس اوور ونیو به بدنه و ظاهر خودرو ختم خواهد شد.در کل خودروهایی همچون i30 N Line و i30 فست بک N Line تغییرات فنی زیادی نداشته‌اند اما خب ترمزهای جلوی قوی‌تر و ارتقای سیستم تعلیق و شاسی هم از جمله بهبودهای این خودروها بوده است.

برای یادآوری باید گفت که نخستین هیوندایی که با چنین ترتیبی بعنوان خانواده N معرفی شد النترا N Line بود که جانشین النترا GT اسپرت گردید. . این خودرو اساساً نسخه‌ی آمریکایی i30 N Line بوده و زیر کاپوت آن تغییری اعمال نشده است.

از همین رو هیوندای ونیو N Line نیز دنبال رو خودرویی مانند توسان N لاین خواهد بود. اما زیاد هم نا امید نباشید چرا که هنوز بارقه هایی از امید برای تولید یک ونیو N قدرتمند نیز وجود دارد. چرا که وقتی  که از مدیر هیوندای درباره‌ی احتمال تولید نسخه‌ی اسپورت N پرسیده شده او احتمال تولید چنین مدلی را رد نکرده است.

هیوندای در سالهای اخیر به شدت بدبنال گسترش محصولات N لاین خود است. شایعاتی درباره‌ی تولید توسان N با قدرت فراتر از 340 اسب بخار وجود دارد و همچنین تولید خودروی سفارشی بخش N نیز در دستور کار قرار گرفته است.

برچسب ها:

هیوندای hyundai
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/4
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط