icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آیا پایان کیا استینگر نزدیک است

آیا پایان کیا استینگر نزدیک است

comments 0 1398/6/30

اسیتنگر ،نخستین تلاش کیا برای ورود به کلاس سدان های پرفورمنس و اسپرت از ویژگی های بسیاری بهره می برد اما هیچ مدیران این شرکت از فروش آن راضی نبودند. همین امر سبب گردیده  کیا در حال بررسی آینده این خودرو باشد.

یکی از مدیران استودیوی طراحی کیا در آلمان به Car Sales گفته است:

در این لحظه مطمئن نیستم که اوضاع طبق آنچه انتظار داشتیم پیش رفته است. ما هرگز انتظار حجم فروش بالا را نداشته‌ایم. استینگر یک خودروی الهام‌بخش است. ما می‌خواستیم این خودرو حداقل در آمریکا یعنی جایی که فکر می‌کردیم شانس کار کردن وجود دارد موفق باشد.

 

 

 

از نظر مدیر کیا، این خودروساز باید درباره‌ی استینگر صبور باشد. از آنجایی که عموم مردم از تولید یک سدان پرفورمنس توسط کیا قانع نشده‌اند بنابراین کره‌ای‌ها باید منتظر حداقل نسلی دیگر از این خودرو باشند و سپس درباره‌ی حذف کامل آن تصمیم بگیرند.

این مدیر ارشد ادامه داده است:

همان‌گونه که می‌دانید همه به سمت الکتریکی سازی حرکت می‌کنند بنابراین استینگر هم می‌تواند همین روند را ادامه دهد. نمی‌دانم، ما هنوز به آن نقطه نرسیده‌ایم. البته ما زمان داریم.

این گفته‌ها به آینده‌ی احتمالی استینگر در صورت تائید تولید نسل دوم اشاره دارند. آمار فروش استینگر در استرالیا تنها حدود نصف آن چیزی است که کیا انتظار داشت و در آمریکا هم وضعیت بهتری وجود ندارد. از ژانویه تا آگوست امسال، کیا تعداد 9435 دستگاه استینگر را فروخته درحالی‌که میزان فروش 8 ماهه اول سال قبل این خودرو 11624 دستگاه بوده است. نمایندگی‌های کیا تخفیف‌های قابل‌توجهی برای فروش این خودرو در نظر گرفته‌اند.

برچسب ها:

کیااستینگر
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط