icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آیا پژو e-Legend به تولید نهایی خواهد رسید

آیا پژو e-Legend به تولید نهایی خواهد رسید

comments 0 1397/7/19

پژو در جریان نمایشگاه خودروی پاریس 2018 از یک کوپه مفهومی با نام e-Legend رونمایی کرد که باعث تحسین بسیار از کارشناسان شد. این خودرو که بر اساس نسخه کلاسیک کوپه 504 طراحی شده بود علاوه بر جذابیت های ظاهری از فناوری های بسیار مدرن و آینده نگرانه ای بهره می برد.

پژو e-Legend

اما این کوپه جدید پژو در حد یک پروژه مفهومی است و نباید برای سفارش و نحوه عرضه آن به یکی از نمایندگی های این شرکت در سرتاسر جهان مراجعه کرد چرا که این خودرو نه یک کراس اور شاسی بلند است نه یک خودرو معمولی بلکه  e-Legend  خودرویی کاملا خاص با ویژگی های نوین است که پژو در خصوص تولید نسخه نهایی آن توضیحی را ارائه نداده است.

پژو e-Legend

اما در این بین برخی از علاقمندان به پژو و مشخصا این خودرو ،با همکاری اتو نیوز اقدام به راه انداز کمپینی مجازی جهت درخواست از پژو برای تولید این e-Legend کرده اند. نکته جالب اینکه مدیر پژو آقای آقای ژان فیلیپ ایمپاراتو با یک جمله بسیار مهم لینک این کمپین را به اشتراک گذاشت.وی همراه با لینک این کمپین و تصویر پژو e-Legend نوشت :اگر میزان در خواست برای تولید این خودرو به 500 هزار برسد ما اقدام به تولید آن خواهیم کرد.

پژو e-Legend

رسیدن به 500 هزار درخواست کار بسیار مشکلی است چرا که تاکنون 26 هزار نفر اقدام به امضای این کمپین نموده اند لذا در صورتی که 474 هزار درخواست دیگر به این کمپین اضافه شود شاید پژو تصمیم به تولید e-Legend بگیرد.قابل ذکر است در گذشته برخی از خودروهای مفهومی به دلیل استقبال عموم مردم تبدیل به نسخه نهایی شده است.حال شاید صنعت خودرو دنیا شاهد این اتفاق نادر باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/7/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط