icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آینده نامشخص نمایشگاه خودروی فرانکفورت

آینده نامشخص نمایشگاه خودروی فرانکفورت

comments 0 1398/6/26

نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 روزهای حساس و مهم خود را پشت سر گذاشته و تقریبا تمامی خودروی های جدیدی که قرار بود در این نمایشگاه رونمایی شوند ،به نمایش عمومی گذاشته شده اند. در این رویداد کانسپت های جذابی را مشاهده کردیم که برخی بسیار قابل توجه بودند.اما این فقط روی خوش سکه است!

در روی دیگر سکه بسیاری از برند های معتبر جهان نظیر  تویوتا، پژو، سیتروئن، نیسان، کیا، ولوو، فراری و برندهای فیات-کرایسلر در این نمایشگاه حضور نداشتند و خودروساز آلمانی نظیر بی ام و از فضای محدودی تری نسبت به سال قبل برخوردار بود. از این رو آینده‌ی نمایشگاه فرانکفورت حداقل در فرم فعلی خود در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بنا به گزارش روزنامه‌ی آلمانی Handelsblatt، خودروسازان از فرمت کنونی این رویداد خودرویی انتقاد کرده‌اند و این امر باعث شده برخی از خودروسازان مهم جهانی رغبتی برای حضور در نمایشگاه امسال نداشته باشند. همچنین برخی خودروسازان دیگر همچون ب ام و از فضای نمایشگاهی کمتری استفاده کرده‌اند.

از جمله مهم‌ترین خودروسازانی که در نمایشگاه امسال فرانکفورت حضور نداشته‌اند می‌توان به تویوتا، پژو، سیتروئن، نیسان، کیا، ولوو، فراری و برندهای فیات-کرایسلر اشاره کرد.

گفته می‌شود خودروسازان در حال بحث و بررسی ایده‌ی تکامل و تغییر ایده‌ی برگزاری نمایشگاه فرانکفورت در آینده هستند و می‌خواهند بجای خودروهای جدید حمل‌ونقل آتی موردتوجه قرار گیرد. همچنین برگزاری توری در شهرهای آلمان نیز می‌تواند جزئی از این پیشنهادهای جدید باشد.

اگرچه برخی خودروسازان به‌طور کامل در نمایشگاه فرانکفورت 2019 حضور نداشتند اما برندهایی همچون مرسدس بنز و BMW فضای کمتری را در اختیار گرفته‌اند. بنا به گزارش Handelsblatt، بودجه و فضای نمایشگاهی BMW نسبت به نمایشگاه قبلی تا دوسوم کاهش یافته و فضای نمایشگاهی مرسدس بنز و اسمارت نیز 30 درصد افت را نشان می‌دهد.

همچنین گزارش شده تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه فرانکفورت 2019 افت 20 درصدی داشته و همچنین فضای کل این رویداد مهم خودرویی نیز با کاهش 16 درصدی به 168 هزار مترمربع رسیده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط