icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ابر خودروی جدید بوگاتی در راه است

ابر خودروی جدید بوگاتی در راه است

comments 0 1398/10/19

پیش از پایان یافتن سال 2019 ،بوگاتی از تیزر ابر خودروی رونمایی کرد. اما حالا با دست به دست شدن این تیزر در شبکه های اجتماعی تمرکز بیشتری بر روی جدیدترین محصول بوگاتی بیشتر شده است.حالا این سئوال پیش آمده  آیا نسخه‌ای دیگر از شیرون در راه است یا اینکه با محصولی کاملاً جدید طرف خواهیم بود؟

این سؤالی بسیار مهم است و از آنجایی که ما در حال صحبت درباره بوگاتی هستیم بنابراین باید منتظر خبرهای داغی باشیم. قطعاً در طول این چند سال نسخه‌های سفارشی متنوعی از شیرون را دیده‌ایم و حدس می‌زنیم این خودرو احتمالاً نسخه‌ای بسیار محدود از شیرون باشد زیرا در دماغه آن کمی از ردپای EB110 را می‌بینیم. دماغه خودرو تیزتر از شیرون عادی بوده و چراغ‌ها هم کمی مشابه مدل Centodieci می‌باشد.

اما بوگاتی چرا باید تیزری مشابه با Centodieci را منتشر کند؟ این خودرو آگوست سال پیش در پبل بیچ معرفی شد و 10 دستگاه از آن تولید خواهد شد اما خب باید تا سال 2021 برای تولیدش منتظر ماند. شاید این خودرو یک نسخه مخصوص از Centodieci با رنگی ویژه باشد اما هیچ‌چیز به‌صورت قطعی مشخص نیست. شاید هم با نسخه نهایی La Voiture Noire روبرو هستیم، یک تک ساخت خاص که سال پیش معرفی شد. آن خودرو به عنوان پروتوتایپی غیرعملیاتی معرفی شد و بنابراین شاید برخی تغییرات کوچک در آن صورت گرفته تا به‌صورت نسخه نهایی و تولیدی رونمایی شود.

اما خود ما دوست داریم این یک بوگاتی تک ساخت و ویژه باشد. ماه‌های پیش بود که گفته شد بوگاتی در حال تولید محصولات ویژه است بنابراین شاید یک هایپرکار فوق‌العاده گران‌قیمت دیگری را ببینیم.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/10/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط