icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین استون مارتین DB11 AMR ،قدرتمند تر و سریعتر

استون مارتین DB11 AMR ،قدرتمند تر و سریعتر

comments 0 1397/2/22

استون مارتین قصد دارد نسخه خاص از DB11 را با پسوند AMR تولید نماید که ترکیبی از سرعت و هیجان بیشتر را در محیطی لوکس فراهم خواهد آورد. AMR به موتور بهینه شده 5.2 لیتری هشت سیلندر با حداکثر قدرت 630 اسب بخار مجهز گردیده که حدود 30 اسب بخار بیشتر نسخه استاندارد این خودرو نیرو تولید می کند .اما میزان گشتاور همان 700 نیوتن متر نسخه استاندارد خواهد بود.

استون مارتین DB 11 AMR

این میزان اسب بخار بیشتر باعث خواهد شد استون مارتین DB11 AMR در مدت زمان 3.7 ثانیه صفر تا 100 کیلومتر در ساعت را طی کند که 0.2 ثانیه کمتر از نسخه معمولی خواهد بود.همچنین میزان نهایت سرعت این خودرو به 335 کیلومتر در ساعت می رسد که 13 کیلومتر در ساعت بیشتر BD11 خواهد بود.AMR به کیت اگزوز بروز رسانی شده ای مجهز گردیده که صدای فراگیر وجذابتری را ایجاد می کند.

استون مارتین DB 11 AMR

استون مارتین ادعا می کند تغییرات ایجاد شده باعث بهبود در رانندگی خودرو نیز گردیده است چرا که جعبه دنده 8 سرعته وهمچنین سیستم تعلیق  اصلاحات قابل توجهی را تجربه کرده که به عملکرد بهتر و بهبود هندلنیگ خودرو منجر شده است.

استون مارتین DB 11 AMR

تغییرات استون مارتین DB11 AMR تنها به مشخصات فنی این خودرو منتهی نشده است چرا که در ظاهر هم تغییراتی به چشم می خورد. استفاده از چراغهایی اصلی با زمینه سیاه ،و بدنه تیره با خط زرد رنگ ،استفاده از فیبر کرین در کاپوت و بوستر های ترمز از جمله تغییرات ظاهری این خودرو محسوب می گردد.

استون مارتین DB 11 AMR

استون مارتین قصد دارد تنها 100 نمونه از این نسخه خاص را تولید نماید. طبق اطلاعات منتشر شده استون مارتین فروش این خودرو را از ابتدای تابستان امسال با قیمت241 هزار دلار آغاز خواهد کرد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/2/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط