icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین اعلام قیمت و مشخصات فنی تویوتا کمری TRD مدل 2020

اعلام قیمت و مشخصات فنی تویوتا کمری TRD مدل 2020

comments 0 1398/6/4

تویوتا به تازگی مدل 2020 نسخه TRD سدان کمری را معرفی نموده و هم اکنون قیمت و اطلاعات این خودرو را بطور رسمی اعلام کرده است. نکته سوپرایز کننده قیمت بسیار مناسب این ژاپنی عملکردی و اسپرت است.

نسخه پایه کمری TRD از بهایی برابر با 31995 دلار بهره می برد که با این وجود ارزانترین عضو خانواده شش سیلندر تویوتا برشمرده می گردد چرا که از نسخه پایه XSE  حدود 4000 هزار دلار ارزان تر است. قیمت پایه‌ی این خودرو کاملاً پایین‌تر از بهای 43255 دلاری آوالون TRD بوده و این در حالی است که هر دو خودرو از یک پیشرانه استفاده می‌کنند.

دلیل اصلی قیمت مناسب کمری TRD این است که خودروی موردبحث بر پایه‌ی تریم SE شکل گرفته و بنابراین در کابین خبری از چرم، ناوبری ماهواره‌ای و سیستم‌های کمک‌راننده‌ی متنوع مدل‌های فول تر نیست. همان‌گونه که نام خودرو هم نشان می‌دهد، کمری TRD روی پرفورمنس تأکید دارد.

تویوتا کمری TRD درمدل 2020 خود از شاسی مجهز به فنر های سفت تری استفاده می کند و از ارتفاع کمتری نسبت به سطح زمین برخوردار است.از بارزترین ویژگی های دیگر این سدان پرفورمنس باید به   میله‌های ضد لغزش بزرگ‌تر، رینگ‌های سفارشی با لاستیک‌های چسبان و دیسک‌های ترمز بزرگ‌تر اشاره کرد.

 

یک سیستم اگزوز خاص TRD، ظاهر اسپورت تر و برخی عناصر قرمزرنگ کابین نیز تکمیل کننده‌ی ویژگی‌های کمری TRD هستند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/6/4
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط