icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین امکان خرید رولز رویس با بیت کوین میسر شد

امکان خرید رولز رویس با بیت کوین میسر شد

comments 0 1397/6/20

امروز تکنولوژی آنچنان پیشرفت نموده که دگیر هیچ چیز غیر قابل امکان نبوده و هر روز شاهد پدیدهای جدیدی خواهیم بود.ارز های دیجیتالی یکی از اتفاقات دهه اخیر است که در حال دگرگونی بازار است و به سرعت در حال نفوذ خود به تمامی عرصه ها می باشد.بیت کوین را باید معروف ترین ارز دیجیتالی دانست که سال گذشته میلادی ار ارزش بسیار بالایی برخودار بود بطوریکه عهر 1 بیت کوین ارزشی معادل 20000 دلار داشت.اما در سال جاری میلادی ارزش این ارز دیجیتالی یا همان ارز رمزنگاری شده به شدت کاهش یافته است . اما این کاهش باعث کم شدن نفوذ بیت کوین نشده و شاهد هستیم این ارز فضای مجازی در دنیایی حقیقی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در جدیدترین اتفاق یکی از نمایندگی های فروش محصولات رولز رویس عنوان نموده که مشتریان می توانند از ارز بیت کوین بری خرید از این کمپانی استفاده نمایند. این بدان معناست که خرید رولز رویس با بیت کوین میسر خواهد بود.

تیلمن فریتا مدیر این نمایندگی می گوید:فراگیر شدن ارز دیجیتالی بین کوین مرا شگفت زده کرده است.من بعنوان نماینده یکی از لوکس ترین محصولات جهان ،همیشه سعی بر ارائه بهترین تجربه خرید را داشته ام و اکنون مشتریان می توانند راحتر و سریعتر محصولات ما را خریداری نمایند.

خرید رولز رویس با بیت کوین

بیت کوین در حال حاضر ارزشی معادل 6430 دلار را دارد از این رو باید برای خرید یک رولز رویس 350 هزار دلاری باید 55 بیت کوین را هزینه کرد.البته همانطور که اشاره شد، نوسان ارزشی این ارز بسیار است بطوریکه از دسامبر سال گذشته میلادی ارزش بیت کوین حدود 13 هزار دلار کاسته شده است.

مدیر تجاری شرکت بیت پی در خصوص این همکاری می گوید:"در حال حاضر بخش وسیعی از مردم ترجیح می دهند که تراکنش های مالی خود را با بیت کوین انجام دهند چرا که روش راحتری است . این میزان محبویت بیت کوین با خرید خودروهای لوکس بیشتر اجین شده است و نمایندگی فروش محصولات خودروهای لوکس رولز رویس می توانند یکی گزینه اصلی خریداران باشد. از همین رو ما مجاب به این همکاری شدیم"

خرید رولز رویس با بیت کوین

قابل ذکر است فروش خودروهای لوکس فقط به رولز رویس و این نمایندگی محدود نشده است چرا که سال گذشته همراه با اوج گرفتن ارزش بیت کوین برای اولین بار نمایندگی فروش مک لارن اقدام به فروش این سوپر اسپرت به ارزش 25 بیت کوین نمود که در آن زمان ارزشی برابر با 420 هزار دلار داشت.پس از آن نمایندگی فروش خودرویی در کالیفرنیا بوگاتی شیرون و پاگانی هوایرا را با این عرضه بفروش رساند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/6/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط