icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ام جی با شاسی بلند جدید به نمایشگاه پکن خواهد آمد

ام جی با شاسی بلند جدید به نمایشگاه پکن خواهد آمد

comments 0 1397/1/26

همین چند روز پیش حضور کراس اور کوچک شهری ام جی ZS در ایران را  در پردیس خودرو به اطلاع شما رساندیم و به بررسی این خودرو پرداختیم اما جالب است بدانید که ام جی قصد دارید یک شاسی بلند بزرگ را به سبد محصولات خود اضافه نمالید تا سبد شاسی بلند های خود را تکمیل کند. این شرکت در حال حاضر ZS را بعنوان کوچکترین قد بلند خود برای ارائه به بازار دارد و پس از آن ام جی GS است که نسخه هایی از آن وارد ایران شد.

ام جی X-Motion

حال این برند چینی – انگلیسی با انتشار تصاویری  خبر رونمایی از یک شاسی بلند بزرگ با نام X-motion در نمایشگاه پکن را  رسانه ای کرده  است. طبق اطلاعات منتشر شد این خودرو بر روی پلت فرم "رووی RX8"  بسط و توسعه داده شده ،اما ظاهر این خودرو با استفاده از زبان طراحی ام جی کاملا اختصاصی و بصورت اسپرت و جوان پسند شکل گرفته است.

در تصاویر منتشر شده نمی توان جزئیات را بطور کامل بررسی کرد اما کاملا مشخص است که  جلو پنجره مشبک بزرگ و نحوه طراحی چراغها کاملا نزدیک به ام جی ZS طراحی شده است . در نمای عقب شاهد چراغهایی با گرافیک داخلی زیبا هستیم که از لامپ های نواری نئونی برای تزیین آن استفاده شده است.

ام جی X-Motion

کارشناسان چینی پبیش بینی می کنند از آنجا "رووی RX8" از پیشرانه 2.0 لیتری توربو شارژر دار بهره می برد X-motion هم به همین پیشرانه مجهز خواهد بود . این پیشرانه نسبتا قدرتمند دارای توانی برابر با 224 اسب بخار رو گشتاوری برابر با 350 نیوتن متر را تولید می کند که برای شاسی بلند جدید ام جی کافی به نظر می رسد.این موتور برای انتقال قدرت به یک جعبه دنده 6 سرعته  اتوماتیک جفت  شده است.

در پایان قابل ذکر است این  خودرو در نمایشگاه پکن بصورت یک خودرو مفهومی رونمایی خواهد شد اما نسخه نهایی آن در سال 2019 وارد بازار چین و شاید ایران خواهد شد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/1/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط