icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصاویر بیشتر از تویوتا سوپرا قبل از رونمایی

انتشار تصاویر بیشتر از تویوتا سوپرا قبل از رونمایی

comments 0 1397/10/22

تویوتا قرار است نهایتا  نسل جدید خودروی افسانه ای سوپرا را در نمایشگاه دیترویت 2019 در چند روز آینده رونمایی کند. اما در اتفاقی جالب تویوتای مکزیک در حساب کاربری خود به اشتباه ویدئویی از این خودرو را منتشر کرد .البته این ویدئو در مدت زمان کوتاهی حذف شد اما خیلی دیر شده بود چرا که تصاویر آن توسط رسانه ها شکار شد.از این رو حالا ما تصاویری بدون پوششی در اختیار داریم که کلیه نکات طراحی خودرو را در آن می توانیم مشاهده نماییم.

تویوتا سوپرا 2020

پیش از این نیز تصاویر جاسوسی دیگری از این خودرو منتشر شده بود که آخرین آنها به نمای عقب آن باز می شگت. البته یک تصویر دیگر هم موجود بود که نمای جلو خودرو بطور کامل هویدا بود. اما در تصاویر جدید تمامی زوایایی این خودرو در تمامی جهات مشخص شده است.

تویوتا سوپرا 2020

بخش جلو و دماغه تویوتا سوپرا با الهام از کانسپت تویوتا FT-1 ساخته شده و طراحی نمای جانبی و عقب آن به شکلی است که سرعت و عملکرد بالا را برای ما یادآوری می‌کند. در نمای عقب ویژگی‌هایی چون چراغ‌های جذاب و اسپویلر نسبتا بزرگ خودنمایی می‌کنند. تویوتا سوپرا بدون شک با حضور دوباره خود در عرصه، نظرها را به سمت خود جلب می‌کند و ما بی‌‍صبرانه منتظر معرفی رسمی آن هستیم.

تویوتا سوپرا 2020

قابل ذکر است تویوتا سوپرا و بی ام و Z4 از یک پلت فرم مشترک بهره می برند ،از این رو تویوتا سوپرا قطعا با یکی از پیشرانه های بی ام و عرضه خواهد شد. تویوتا عنوان نموده از آنجایی که تولید این خودرو بصورت بسیار انبوه نخواهد بود طراحی یک موتور مجزا برای آن مقرون به صرفه نیست از همین رو تصمیم گرفته شده که با همکاری بی ام و این خودرو به تولید برسد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط