icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصاویر جاسوسی لندکروز 2019 فیس لیفت

انتشار تصاویر جاسوسی لندکروز 2019 فیس لیفت

comments 0 1397/5/17

تویوتا لندکروز یکی از به نام ترین SUV های دنیایی خودرو سالهاست که از نظر ظاهری بدون تغییر خاصی باقی ماند و تویوتا در تکاپو است که در چند سال آینده نسل جدید این خودرو را عرضه نماید اما مطمئا جهت ایجاد جذابیت تا آن زمان صبر نکرده و با فواصل زمانی کوتاه نسخه بروزرسانی یا همان فیس لیفت شده این خودرو را عرضه می نماید . در تصاویر جاسوسی منتشر جدید مشخص است لندکروز برای عرضه در سال 2019 تغییراتی هر چند جزیی را تجربه کرده است.

تویوتا لندکروز 2019

تصاویر موجود در یک اکانت عربی اینستاگرام منشتر شده است. این کانت چندی پیش رندری طراحی شده از لندکروز 2020 را منتشر کرده بود اما تصاویر جدید خودروی واقعی را به نمایش گذاشته است.

تویوتا لندکروز 2019

در تصاویر منتشر شده لندکروز GXR مدل 2019 را مشاهده خواهیم کرد که در نمای جلو با جلو پنجره  جدیدی تزیین شده  که  از نوار های افقی کمتری بهره می برد. همچنین اسپویلر جلوی نیز تغییراتی را داشته است . بطور کل نمای جلو خودرو در عین ساده تر شدن چهره پویاتری به خود گرفته است. اما در نمای عقب همه چیز به مانند سابق است و فقط اسپویلر عقب کمی تغییر را تجربه کرده است.

لکسوس LX 570  مدل 2019

همانطور که اشاره شده اکانت اینستاگرامی منشتر کننده تصاویر ،عربی بوده و مطمئنا لندکروز 2019 موجود در تصویر برای عرضه در خاورمیانه در نظر گرفته شده است، از همین رو مشخص نیست تغییرات صورت گرفته فقط مخصوص بازار این منطقه است یا بازارهای آمریکایی و اروپایی نیز این خودرو را دریافت خواهند کرد.

لکسوس LX 570  مدل 2019

این اکانت علاوه بر انتشار تصاویر لندکروز جدید ،تصاویری از هم از لکسوس LX 570 بلک ادیشن S نیز منتشر کرده است که از چراغهای عقب جدید به همراه استفاده از عناصر مشکی رنگ در بخش های متعدد نظیر رینگ ها ،جلو پنجره و غیره بهره می برد.طبق اخبار موجود این خودرو علاوه بر منطقه خاورمیانه در روسیه و آمریکا توزیع خواهد شد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/5/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط