icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصاویر جدید از نسل جدید مرسدس C کلاس

انتشار تصاویر جدید از نسل جدید مرسدس C کلاس

comments 0 1399/3/8

نسل جدید سری C کلاس مرسدس بنز برای آخرین در سال 2014 وارد بازار شد و این خودرو با حضور 6 ساله خود دیگر پا به سن گذاشته است . همین امر مقامات مرسدس بنز را مجاب نموده که مسرانه بدنبال عرضه جدید نسخه جدیدی از این سدان کوچک باشند.

سال آیندهٔ C کلاس که قرار است تا پایان امسال معرفی شود، طبق رویهٔ معمول مرسدس در طراحی از برادران بزرگ‌ترش یعنی E کلاس و S کلاس الهام خواهد گرفت. هرچند مهندسان مرسدس به خوبی بیشتر جزئیات طراحی C کلاس جدید را با پوشش‌های استتاری پنهان کرده‌اند اما با این حال می‌توان چراغ‌های نازک‌تر جلو و چراغ‌های افقی عقب که احتمالاً با نوار کرومی باریکی به هم متصل شده‌اند را تشخیص داد. در همین حال، بنظر می‌رسد اوورهنگ جلو کشیده‌تر باشد و خطوط روی درها نیز حالت تهاجمی کمتری دارند.

از سوی دیگر، کابین C کلاس هم تغییراتی اساسی را تجربه خواهد کرد. مهم‌ترین ویژگی در اینجا نمایشگر بزرگی در میانهٔ داشبورد است که دقیقاً مشابه نسل آیندهٔ S کلاس طراحی شده و جدیدترین نسخه از سیستم اطلاعاتی-سرگرمی MBUX را ارائه می‌کند. در پایین این نمایشگر بزرگ، کنترل‌های لمسی برای سیستم تهویه تعبیه شده و روی کنسول هم فضای برای قرار دادن گوشی هوشمند به چشم می‌خورد که احمالاً به شارژر بی‌سیم مجهز است. غربیلک فرمان سه پره با طراحی اسپرت‌تر و صفحه آمپر دیجیتالی در پشت آن‌هم از دیگر ویژگی‌های داخلی قابل‌توجه نسل آیندهٔ C کلاس هستند.

C کلاس جدید روی نسخهٔ بروز شدهٔ معماری MRA مرسدس بنز ساخته می‌شود که از الکتریکی‌سازی پشتیبانی می‌کند و بنابراین علاوه بر پیشرانه‌های چهار و شش سیلندر بنزینی و دیزلی معمولی، نسخهٔ پلاگین‌هیبریدی هم برای آن ارائه خواهد شد. جنجالی‌ترین شایعه در مورد C کلاس جدید اما کنار رفتن پیشرانهٔ 4 لیتری V8 در نسخهٔ C63 و جایگزینی آن با قوای محرکهٔ 2 لیتری چهار سیلندر هیبریدی است که گفته می‌شود بیش از 500 اسب بخار قدرت خواهد داشت. البته این گزارشات هنوز توسط مقامات مرسدس تأیید نشده‌اند. پس از معرفی نسل جدید C کلاس در نسخهٔ سدان، نسخهٔ استیشن و احتمالاً نسخهٔ جدید آلترین هم معرفی خواهند شد و سپس این خانواده با معرفی مدل‌های کوپه و کابریولت در سال 2021 یا 2022 کامل خواهد شد.

برچسب ها:

مرسدس بنز
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/3/8
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط