icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصویر رندر شده از وانت بی ام و

انتشار تصویر رندر شده از وانت بی ام و

comments 0 1396/8/22

در حالی که بیشتر کمپانی ها تصمیم گرفتند خودرو وانتی را به تولید برسانند، بی ام و سکوت اختیار کرده و پیشتر اعلام کرد که هیچ برنامه برای تولید خودرو وانت ندارد. حتی رقیب دیرینه این کمپانی یعنی مرسدس نیز پیشتر وانت پیکاپ X کلاس را با همکاری نیسان معرفی کرده و عرضه داشت.البته ساخت وانت مرسدس توسط نیسان انجام می گیرد اما به طور کلی باید بیان داشت که این لوکس ساز نیز تصمیم گرفت وانت را در سبد محصولاتش قرار دهد.

حال نوبت آن رسیده تا بی ام و نیز به لیست بپیوندد و خودرو وانتی را معرفی کند. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون وانت ایکس کلاس بی ام و منتشر شد اما هیچ یک توسط خودروساز آلمانی به تایید یا تکذیب نرسیده است. پیشتر به عنوان دروغ آوریل تصویری از وانت M3 بی ام و منتشر شد و حال به تازگی  X-Tomi Design تصمیم گرفت تصویر رندر شده ای از وانت شرکت بی ام و را منتشر کند. این تصویر براساس M2 به تازگی معرفی شده ایجاد شده و طراحی آن بسیار مخوف و قابل توجه است. اگر شرکت بی ام و این طرح را عملی سازد باید انتظار خودرو قابل توجهی بود.

شرکت بی ام و تصمیم گرفت پیش تر کراس اوور جدید X2 را با طراحی هیجان انگیز و زیبا معرفی کند. این خودرو با ابعاد متوسط همراه بوده و طراحی تهاجمی توسط بی ام و برای آن در نظر گرفته شد. این خودرو مدل معادل X1 بوده با این تفاوت که ابعاد بزرگتر و بدنه پهنتری را شامل می شود. کلاس X تنها شاسی بلندهای بی ام و را در بر می گیرد اما در مقابل مرسدس X کلاس را برای وانت های خود در نظر گرفته است. مشخص نیست اگر بی ام و نسخه وانتی عرضه دارد آیا نام X خواهد داشت یا خیر. تاکنون  X-Tomi Design تصاویر رندر شده متعددی از وانت پیکاپ بی ام و منتشر کرده که با گذشت زمان هیچ خبری نبوده و شرکت باواریایی برنامه ای برای افزودن مدل وانت به سبد محصولات خود ندارد.

بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود کمپانی بی ام و چه برنامه ای برای وانت های خود دارد و آیا می توانیم برای رقاب با مرسدس شاهد معرفی مدلی باشیم که وانت تهاجمی و قابل توجه شرکت بی ام و باشد. گذشته از آن  X-Tomi Design تصویر رندر شده دیگری را نیز منتشر کرده که پیشتر انتشار یافته است.

user-img

نویسنده :

مهتاب جهاندار

comments 0 1396/8/22


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط