icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصویر غیر رسمی نمای عقب کوروت جدید

انتشار تصویر غیر رسمی نمای عقب کوروت جدید

comments 0 1398/4/18

چندی پیش شورولت اعلام کرد برای همیشه تولید نسل فعلی سوپر اسپرت کوروت را متوقف کرده و آخرین خروجی خط تولید این خودرو در حراجی با قیمت 2.5 میلیون دلار به فروش . حالا همه منتظر رونمایی از نسل جدید کوروت جدید با پسوند C8 هستند و تاکنون تصاویر زیادی از این هایپر کار امریکایی با پوشش استتار منتشر شده است. اما روز گذشته برای نخستین بار تصویر نمای عقب آن بدون پوشش خاصی در رسانه های جهان منتشر شد.

البته کیفیت تصویر منتشر شده بسیار پایین است ولی به هر حال می توان شباهت نمای عقب این خودرو با رند رهایی که بر اساس نسخه پرتوتایپ منتشر شده است به وضوح مشاهده کرد.  “تکامل” واژه‌ی کلیدی قابل‌ارائه در اینجاست زیرا که بخش عقب کوروت جدید تفاوت زیادی با نسل پیشین ندارد. این خودرو گیراتر از نسل قبلی بوده که دلیل آن چهار خروجی اگزوز گیرا به همراه دیفیوزر و ورودی هوای بزرگ زیر چراغ‌های عقب است.


 

همچنین در نمای عقب یک اسپویلر جدید بکار گرفته شده که بر جذابیت این بخش از کوروت C8 افزوده است. گفته می‌شود رنگ بدنه هم آبی الکارت باشد که جذابیت زیادی دارد. احتمالاً این تصویر در کارخانه‌ی بولینگ گرین شورولت گرفته شده است.

ما همچنین می‌توانیم پانل سه‌چهارم پف کرده را نیز ببینیم. البته شیشه‌ی جانبی هم به چشم می‌خورد که خیلی جالب نیست و این موضوع شاید به خاطر زاویه‌ی بد دوربین باشد که باعث شده پروفایل جانبی این خودرو در بخش بالایی تناسبات مناسبی داشته نباشد و خط سقف غیرمتعارفی را شاهد باشیم.

با توجه به کیفیت پایین تصویر منتشر شده به نظر می رسد از دورببن گوشی تلفن همراه استفاده شده و قطعا نمای عقب کوروت در تصاویر رسمی که در آینده منتشر خواهد شد به مراتب هیجان انگیز تر خواهد بود

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط