icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تیزر فیسکر اوشن آفرودر

انتشار تیزر فیسکر اوشن آفرودر

comments 0 1399/1/19

اگر چه ویروس مهلک کرونا دامن خودروسازان را گرفته است اما این موضوع موجب توسعه خودروی الکتریکی فیسکر اوشن نشده است چرا این خودروساز به تازگی تیزر نسخه آفرودر آن را منتشر کرده است.

در تیزری که منتشر شده شاهد ظاهری خشن‌تر و باابهت تر و هدفی واضح هستیم: تبدیل شدن به خودرویی تواناتر در زمین‌های سخت. به جلوی خودرو یک گارد اضافه شده و کاپوت هم با اصلاحات ضروری پذیرای لاستیک زاپاس شده است.

این آفرودر الکتریکی دارای فاصله بیشتر بین چرخ های روبرویی، رکاب‌های جانبی بزرگ‌تر و روف راک با چراغ‌های یکپارچه می‌باشد. نمای عقب خودرو تغییری نداشته ولی رینگ و لاستیک‌های استاندارد جای خود را به رینگ‌ها و لاستیک‌های آفرود داده‌اند.

شاید از دیدن نوشته ملل متحد روی درب‌های جلویی متعجب شوید. خود هنریک فیسکر درباره این نوشته می‌گوید:

مرکز ثقل پایین و فاصله بیشتر بین چرخ های روبرویی باعث افزایش پایداری خودرو شده و باعث می‌شود فیسکر اوشن به یک خودروی پاک تبدیل گردد و سازمان‌های بین‌المللی هم بتوانند از آن در مکان‌های خارج از شهری استفاده کنند.
همچنین فیسکر افزوده است:

این خودرو می‌تواند به عنوان خودروی نظامی بدون آلایندگی اقدام به حمل کارکنان نماید زیرا نفت یکی از بزرگ‌ترین هزینه‌های ارتش‌ها می‌باشد.

مرد شماره یک فیسکر اتوموتیو می‌گوید نسخه بسیار کاربردی این خودرو سال آینده معرفی شده و البته در دسترس عموم هم خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که این خودرو تغییرات دیگری را نیز نسبت به نسخه استاندارد تجربه خواهد کرد یا خیر. مدل استاندارد اوشن در اواخر سال 2021 با باتری 80 کیلووات ساعتی و برد فراتر از 483 کیلومتری عرضه خواهد شد. هدف این خودرو شکار تسلا مدل X، مرسدس بنز EQC و جگوار آی پیس بوده و می‌تواند شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 2.9 ثانیه‌ای را ثبت کند. قیمت این خودرو در آمریکا از 37499 دلار شروع خواهد شد که پس از اعمال مشوق‌های دولتی به 29999 دلار می‌رسد.

برچسب ها:

فیسکر
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/1/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط