icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار نخستین تصاویر از کابین پورشه تایکان

انتشار نخستین تصاویر از کابین پورشه تایکان

comments 0 1398/2/23

چند روز گذشته تصاویر پورشه تایکان بدون پوشش استتار منتشر شده که همین امر موجب گردید کلیه خصوصیات ظاهری این خودرو پیش از رونمایی هویدا گردد. این خودرو تمام برقی جدای از پیروی کردن از زبان طراحی پورشه تا حدود زیادی از کانپست میشن E الهام گرفته است.

حالا هم تصاویر جاسوسی داخل کابین تایکان نیز منشتر شده است. بر اساس این تصاویر مشخص است که طراحان برای شکل دادن به کابین این محصول جدید خود ،همانند ظاهر خودرو کاملا از کانسپت میشن E الهام گرفته اند.

شباهت فوق بیش از هر چیز در صفحه نمایش افقی موجود در داشبورد بیشتر از بخش های دیگر به چشم می آید.  این صفحه‌نمایش کل طول داشبورد را به خود اختصاص داده است. همچنین پانل کنترل صفحه لمسی در کنسول مرکزی نیز نسبت به میشن E تغییری نداشته است. تنها تفاوت بین این دو خودرو به انتخاب رنگ‌ها مربوط می‌شود که به نظر می‌رسد در تایکان تولیدی رنگ تیره انتخاب شده درحالی‌که این طرح در میشن E از نوع روشن‌تر بود.

با دقت به صندلی ها مشخص است که در کنار آن ادوات زیادی برای تنظیمات گوناگون صندلی ها در نظر گرفته شده است که از محصولات پورشه دور از انتظار هم نبود.همچنین در تصاویر فوق پنل پشت فرمان دیجیتالی خود هم نیز کاملا مشهود است.

 البته اعضای فروم تایکان در فضای مجازی اظهار داشته‌اند ظاهراً این خودرو که در تصاویر دیده شده از پکیج اسپورت کرونو سود برده و بنابراین پرفورمنس بالاتری خواهد داشت.مشخصا پورشه این نکته را تایید نکرده است.برای اطلاعات بیشتر از نخستین محصول تمام الکتریکی پورشه باید تا زمان رونمایی آن منتظر بمانیم.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/2/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط