icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین اولین تصویر واقعی بی ام و سری 8 منتشر شد

اولین تصویر واقعی بی ام و سری 8 منتشر شد

comments 0 1396/10/20

حدود یک سالی است که شایعاتی گوناگونی در خصوص احیا برند سری 8 توسط بی ام و وجود دارد و تا کنون تصاویر جاسوسی گوناگونی از این خودرو منتشر شده است اما بی ام و تا کنون احضار نظر رسمی در خصوص زمان عرضه این خودرو نکرده است. ولی انتظار می رود که سری 8 در طول سال 2018 از سمت این شرکت باواریایی رونمایی شود.

بی ام و سری 8

اما نکته جالب اینجاست که وب سایت متعلق به کشور چک تصاویر بدون پوشش از این خودرو را منتشر کرده و ادعا نموده که این تصاویر متعلق به بی ام و سری 8 و در محل کارخانه می باشد.تعداد تصاویر منتشر شده کم است ولی به نظر می رسد که این تصاویر واقعی و بدون دستکاری باشد چرا که چراغهای عقب با نسخه مفهومی سری 8 و با تصاویر جاسوسی اخیر این خودرو مطابقت دارد.همچنین جلو پنجره این خودرو هم دقیقا با تصور کارشناسان هم خوانی دارد.

شواهد دیگری هم وجود دارد که نشان دهند اصالت تصاویر فوق هستند برای مثال چرارغهای  عقب این خودرو و خروجی های اگزوز با نسخه که در تصاویر جاسوسی از این خودرو گرفته شده کاملا مطابقت دارد.

در تصویر نمای عقب خودرو یک درز وجود دارد که در سرتاسر امتداد درب صندوق عقب ادامه دارد و نهایتا به شیشه عقب می رسد. احتمال زیاد دارد که این بال عقب و یا یک وسیله دیگر به منظور جریان آئردینامیک هوا در زمان مناسب فعال خواهد شد.

بی ام و سری 8

تصاویری که از نمای عقب گرفته شده بدلیل عدم کیفیت مناسب اعداد و ارقام مربوط به نشانه خودرو را نمی توان به طور قطع مشاهده کرد اما  در سمت چپ کلمه لاتین xDrive قابل تشخیص است و این نشان می دهد که بی ام و سری 8 به سیستم چهار چرخ متحرک مجهز شده است.در سمت راست هم اعداد 850 یا 850 نقش بسته است. اگر فرض کنیم بی ام و سری 8 در پیشرانه با سر 7 مشترک باید منتظر موتور 8 سیلندر 4.4 لیتری  بای توربو باشیم. البته بی ام و پیش از این اشاره کرده بود که سری8 را با موتور 12 سیلندر مشاهده خواهیم کرد.

user-img

نویسنده :

حسین ریاحی

comments 0 1396/10/20


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط