icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بایتون رسما وارد بازار آمریکا شد

بایتون رسما وارد بازار آمریکا شد

comments 0 1398/9/5

استارت آپ الکتریکی ساز چینی که با محصولات خاص و مدرن خود حاشیه ساز نیز شده اعلام کرده مجوز فروش خودرو از سال 2021 را در خاک آمریکا دریافت کرده است.

این شرکت که 15 درصد از سهامش در اختیار گروه فاو می‌باشد مجوز تأسیس نمایندگی برای فروش محصولات خود و همچنین مجوز توزیع محصولاتش در آمریکای شمالی را به دست آورده است. دو شرکت تازه تأسیس بایتون در آمریکا و ایالت کالیفرنیا پایه و اساس آنچه که بایتون مدل خرده‌فروش هیبریدی می‌نامد را شکل خواهند داد.

این دو شرکت به بایتون اجازه خواهند داد تا محصولات خود را به‌صورت مستقیم در کالیفرنیا به فروش رسانده یا به‌صورت لیزینگی ارائه کند. این خودروساز همچنین محصول خود در دیگر ایالت‌های آمریکا را به‌صورت آنلاین و با قیمت 45 هزار دلاری عرضه خواهد کرد.

مدیر بایتون آمریکا گفته است:

ما در حال ایجاد مدل خرده‌فروشی‌ای هستیم که هرگز در آمریکا به راه نیفتاده است. به‌منظور اینکه بایتون تجربه خرید جدید و لذت بخشی را در آمریکا ایجاد کند باید کارهای دقیقی انجام دهد. ما در سال 2021 محصولات خود را در آمریکا عرضه خواهیم کرد.

 

این کمپانی در بیانیه خبری خود گفته است که خودروی M-Byte سال آینده وارد بازار چین شده و پس از آن و در سال 2021 نیز روانه‌ی بازار آمریکا و اروپا خواهد شد. مراحل پیش‌تولید این خودروی الکتریکی از 24 اکتبر در نانجینگ چین آغاز شده است. اگر همه‌چیز طبق برنامه‌ریزی پیش رود بایتون به اولین خودروساز چینی تبدیل خواهد شد که محصولات خود را در آمریکا به فروش می‌رساند.
بایتون همچنین اعلام کرده با شرکت Electrify America همکاری خواهد کرد تا مالکان خودروی M-Byte در این کشور بتوانند به شبکه شارژ سریع این شرکت در آمریکا دسترسی داشته باشند.

به عنوان بخشی از این برنامه، خریداران این خودروی الکتریکی 2 سال اشتراک 30 دقیقه‌ای نامحدود به شبکه شارژ رو به رشد Electrify America را خواهند داشت. همچنین اشتراک 60 دقیقه‌ای نامحدود شارژرهای سطح 2 نیز دیگر ویژگی بایتون خواهد بود که به مالکان محصولات این برند اعطا خواهد شد.
به این ترتیب مالکان بایتون به بیش از 3500 شارژر 150 کیلووات ساعتی و قوی‌تر در بیش از 800 محل در سراسر آمریکا دسترسی خواهند داشت.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/9/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط