icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین با ارزش ترین برند های خودرویی جهان معرفی شدند

با ارزش ترین برند های خودرویی جهان معرفی شدند

comments 0 1396/12/19

امروزه ترین های هر صنعتی می تواند نشانگر تلاش مدیران و پرسنل یک برند در سالهای اخیر بر شمرده شود. همچنین ترین بودن در هر بخشی می تواند در آینده یک برند تاثیر گذار بوده و از همین رو مدیران ارشد سعی کرده اند که در هر بخش بعنوان ترین ها معرفی گردد.

شاید تاکنون فکر می کردید که بزرگترین تولید کننده در بخش خودرو می تواند تاثیر گذارترین فاکتور در عملکرد کمپانی مختلف محسوب گردد. اما باید بدانید که در حال حاضر نبرد سختی میان غول های جهان برای قرار گرفتن در بخش با ارزش ترین برند در گرفته است.

در سالهای گذشته تویوتا که همواره بعنوان بزرگترین تولید کننده خودرو محسوب می گردد لقب با ارزشترین برند خودرویی را به خود اختصاص داده بود اما در سال جاری میلادی این مرسدس بنز است که با ارزش 43.9 میلیارد دلار رتبه اول را به خود اختصاص داده است . به گزارش برند فاینانس 2018 تویوتا با کاهش 6 درصد به ارزش 43.7 میلیارد دلار تنرل ارزش را تجربه کرده است.

اما در پس بنز و تویوتا ،یک آلمانی دیگر با نام بی ام و با ارزش 4.1 میلیارد دلار در مقام سوم قرار گرفته و فولکس واگن که پس از رسوایی دیزل گیت در حال بازیابی خود بوده ، با ارزش 25.14 میلیارد دلار مقام چهارم را به خود اختصاص داد.

در این بین شاید نخستین رتبه از ارزش خاصی برخودار باشد اما بیشترین رشد در جدول با ارزش ترین ها از اهمیت خاصی برخودار است. استون مارتین با ارزش 3.6 میلیارد دلار توانست رشد 268 درصد را تجربه کرده است و به رتبه 24 جهان دست یابد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1396/12/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط