icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین با لینکلن نویگیتور 2020 آشنا شوید

با لینکلن نویگیتور 2020 آشنا شوید

comments 0 1398/4/27

نویگتور بعنوان یکی از بزرگترین شاسی بلند های لینکلن برای سال 2020 بروزرسانی های را تجربه کرده است. این کمپانی آمریکا اعلام کرده است 66 درصد خریداران این خودرو را مشتریان برند های دیگر تشکیل داده اند و از هر 10 نفر ،9 نفر گران ترین تریم آن را سفارش داده اند. به منظور حفظ همین روند و رقابت بهتر با سایر برندهای لوکس، این خودروساز آمریکایی در حال عرضه‌ی نسخه‌ی به‌روز شده‌ی نویگیتور مدل 2020 است.البته این تغییرات چندان در نگاه اول مشخص نیستند اما بروزرسانی های ایجاد شده دارای اهمیت بالایی هستند.

دوستدارن خودروهای شاسی بلند بزرگ و جادار از اینکه نویگیتور 2020 با امکانات بیشتری بصورت استاندارد عرضه می شود بسیار خرسند شده اند چرا که حتی ارزانترین تریم نیز به امکاناتی نظیر صندلی‌های جلوی گرم و سرد شونده و شارژ بی‌سیم  مجهز شده است.  همچنین سیستم ایمنی کوپایلوت 360 این برند با مواردی همچون چراغ‌های جلو با نوربالای خودکار، تشخیص نقاط کور، دستیار پیشگیری از برخورد، هشدار برخورد از جلو، تشخیص عابران پیاده و… در دسترس می‌باشد.

لینکلن سیستمی با نام فون را نیز در اختیار مالکان قرار داده که می توانند توسط یک کلید ،درب های اصلی و درب پشتی را باز کنند و حتی موتور ماشین را نیز خاموش و روشن نمایند.با این روش دیگر نیازی به سویچ های سنتی نیست. لینکلن این تکنولوژی را در خودروی آویاتور 2020 معرفی کرده و حالا آن را به‌صورت استاندارد در نویگیتور نیز بکار برده است.


افرادی که به دنبال ظاهر خاص‌تری هستند می‌توانند سه پکیج مونوکروماتیک با تریم سفید، صدفی و مشکی را انتخاب کنند.

لنیکلن تاکنون در خصوص تغییرات احتمالی پیشرانه و قطعات فنی سخنی به میان نیاورده است از همین رو انتظار می رود نویگتور 2020 با همان پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری آکوبوست مجزه شده به گیربکس 10 سرعته اتوماتیک روانه بازار شود. فروش نویگیتور 2020 از نوامبر سال جاری آغاز می‌شود و قیمت آن نیز در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.

برچسب ها:

لینکلننویگتور
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط