icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین برای خداحافظی با فولکس واگن پاسات آماده شوید

برای خداحافظی با فولکس واگن پاسات آماده شوید

comments 0 1398/11/21

پاسات یکی از سدان های مشهور فولکس واگن در نسل های گوناگونی عرضه شده است اما طبق اظهارات مقامات این غول خودروسازی، پاسات به پایان راه خود نزدیک شده و نام آن در حال تبدیل شدن به یک خاطره است.

یکی از مدیران ارشد فولکس در آمریکا گفته است:

پاسات خودرویی است که از نظر برنامه‌ریزی‌ها به پایان عمر خود رسیده است. حدس منطقی این است که پس از خاتمه تولید نسل کنونی پاسات، شاید جایگزینی درون‌سوز برای آن در نظر گرفته نشود.

 

 

 

فولکس‌واگن خودروهای الکتریکی زیادی تولید خواهد کرد و گفته‌های مدیر این شرکت باعث ایجاد شایعاتی درباره جایگزینی پاسات با نسخه تولیدی کانسپت ID. Vizzion شده است. این خودروساز می‌گوید کانسپت موردبحث می‌تواند نشان دهنده سدانی الکتریکی در سال 2030 باشد.

دو نسل اول فولکس‌واگن پاسات در آمریکا به ترتیب با نام های داشر و کوانتوم عرضه شدند. در سومین نسل و مدل 1990 بود که پاسات با نام اصلی خود روانه آمریکا گردید. با آغاز مدل سال 2012، این خودروساز آلمانی نسخه‌های اروپایی و آمریکایی پاسات را از یکدیگر جدا کرد.

نسخه به‌روزتر پاسات در آمریکا به عنوان مدل سال 2020 معرفی شده و از ظاهری بازنگری شده و کابینی بهتر سود می‌برد. ژرمن‌ها قیمت پاسات فیس لیفت را نیز 2300 دلار کاهش داده‌اند. با به‌روزرسانی اخیراً پاسات، انتظار نمی‌رود که تولید این خودرو به این زودی‌ها متوقف شود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/11/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط