icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین برترین برند خودروی سال 2017 کره مشخص شد

برترین برند خودروی سال 2017 کره مشخص شد

comments 0 1396/10/16

کره جنوبی بعنوان یکی از قطب های صنعتی جهان در حال حاضر دارای برند های متنوعی در صنعت های گوناگونی می باشد که هر کدام بسیار ارزشمند هستند. اما شاید بسیاری در جهان کره جنوبی را به خودروهایش بشناسد. هیوندای و کیا سالهاست در بازار های بزرگ جهانی کاملا موفق عمل کرده و باعث جلب اعتماد مشتریان شده اند.دولت کره جنوبی و وزارت صنعت و تجارت این کشور هر ساله به منظور تشویق برند های متنوع این کشور برند های برتر را معرفی می کند.

امسال هم این امر انجام شد و بسیاری منتظر بودند که کیا و هیوندای بعنوان برند برتر خودروی این کشور معرفی شود اما در نهایت این سانگ یانگ بود که توانست جایزه Excellence Prize را از آن خود کند.سانگ یانگ به پشوانه پیشرفت شگرفی که در این چند ساله داشته توانسته است بخش های مناسبی از بازار های داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد. شاید نقطه عطف این شرکت کره به چند سال پیش برگردد که شرکت ماهینداری هند مالکیت این شرکت کره ای را  خریدرای نمود .تیوولی اولین خروجی این همکاری هندی - کره ای بود که موفقت های پی در پی را برای سانگ یانگ به ارمغان آورد.

تیوولی در بازار کره جنوبی و در سال 2017 توانمست به رکورد عجیب 100 دستگاه برسد که عدد شگفت انگیزی برای این شرکت نه چندان معتبر است.قابل ذکر در سال 2015 این خودرو در لیست برترین خودروهای اروپا قرار گرفت.

تیوولی مدتهاست که در بازار ایران هم حضور دارد و در بازار داخلی ایران هم توانست به فروش خوبی دست یابد و رامک خودرو هم در این امر بی تاثیر نبوده است.

user-img

نویسنده :

حسین ریاحی

comments 0 1396/10/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط