icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بزرگترین گردهمایی محصولات بنتلی برگزار شد

بزرگترین گردهمایی محصولات بنتلی برگزار شد

comments 0 1398/6/27

در روزهای گذشته بیشتر اخبار پیرامون نمایشگاه خودروی فرانفکورت بود اما در این بین شرکت بنتلی اقدام به برگزاری بزرگترین گردهمایی تاریخ خود در  Salon Prive Concours d’Elegance نمود تا توجه علاقمندان به خودرو را برای ساعاتی به خود جلب نماید.

در این رویداد که در آکسفوردشایر انگلستان برگزار شده تعداد 1321 دستگاه بنتلی یکجا جمع شده و لحظات هیجان‌انگیزی را رقم زده‌اند.

از قدیمی‌ترین خودروی این کمپانی گرفته تا نمونه‌های جدیدی همچون EXP 100GT، تمامی نسل‌های محصولات بنتلی در این رویداد حضور داشته‌اند. کارشناسان متبحر مولینر نیز با یک کورنیش 1939 بازسازی شده در این گردهمایی حضور داشته و تخصص بالای خود را به همگان نشان داده‌اند. همچنین فلایینگ اسپور، کانتیننتال GT V8 و بنتایگا هیبرید جدید نیز جزو شرکت‌کنندگان بوده‌اند.

اندکی پیش از آنکه رکورد تاریخی بنتلی ثبت شود، مدیر این شرکت تولد دوباره‌ی بلوور 4.5 لیتری را اعلام کرد. این خودرو تنها به تعداد 12 دستگاه تولید خواهد شد و فرایند ساخت هرکدام حدود 2 سال طول خواهد کشید. هر خودرو به شرایط اولیه‌ی خود وفادار باقی مانده و با استفاده از ابزار زمان خود تولید خواهد شد. البته نگرانی‌های ایمنی عصر مدرن باعث ایجاد برخی تغییرات می‌شود و همین باعث می‌شود بلوور تازه احیا شده بتواند به‌صورت قانونی در جاده‌ها تردد کند.

برچسب ها:

بنتلی
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط