icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بهترین حالت نشستن پشت فرمان از دیدگاه جگوار+فیلم

بهترین حالت نشستن پشت فرمان از دیدگاه جگوار+فیلم

comments 0 1398/1/5

این روزها مسافرت های نوروزی در جریان است و رانندگان زمان زیادی را در پشت فرمان خودرو سپری می کنند.اما نشستن درپشت فرمان دارای اصولی است که نه تنها به ارگونومی بدن راننده کمک شایانی می کند بلکه به کنترل بهتر و بهبود ایمنی منجر خواهد شد.

جگوار به تازگی ویدوئی را منتشر کرده است که بهترین حالت نشستن پشت فرمان را توضیح می دهد. لذا شما اگر قصد دارید که یک رانندگی راحت در عین حال ایمن را داشته باشید پیشنهاد می کنیم که ویدئوی ذیل را شماهده نمایید.

در این ویدئو مدیر پزشکی ارشد شرکت یعنی دکتر استیو ایلی به توضیحاتی در این خصوص می پردازد.نکته اولی که در ویدئوی ذیل خواهید دید در عین سادگی سوپرایز ویژه ای را بدنبال دارد چرا که جگوار می گوید تمامی وسائل درون جیب های خود را کنار بگذارید چرا که وضعیت نشستن پشت فرمان را تخت تاثیر قرار می دهد. توجه کردن به این نکته در خودروهای امروزی کاری سهل و آسان است چرا که خودروهای مدرن از  فضاهای بزرگ و گوناگونی در درون کابین برخوردار هستند .

نکته دوم به وضعیت نشستن اشاره می کند.جگوار می گوید باید تا حد امکان پشت راننده باید به صندلی چسبیده باشد والبته نباید فراموش کرد که در این حالت باید کمر شما حالت سرراست و عمود بر شاسی خودرو داشته باشد و کل کمرتان صندلی را لمس کند. همچنین سرتان نیز باید تا حدی با پشت‌سری‌ها در تماس باشد.

و اما نکته سوم به زاویه زانو و آرنج ها اشاره می کند. به عبارتی دستان و زانو های راننده باید کمی خم باشند تا کنترل بهتر بر روی غربیلک فرمان و پدال ها وجود داشته باشد. همچنین فراموش نکنید که در هنگام چرخاندن فرمان شانه ها همچنان باید به صندلی چسبیده باشد.

در نهایت پیشنهاد می کنیم که این ویدئو را حتما مشاهده کنید چرا که در عرضه چند دقیقه تغییرات زیادی در کنترل، راحتی و اعتمادبه‌نفس پشت فرمان را ایجاد

برچسب ها:

آموزشی
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/1/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط