icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بهترین خودروهای سال 2017/قسمت پنجم

بهترین خودروهای سال 2017/قسمت پنجم

comments 0 1396/10/22

21- فولکس واگن گلف

21- فولکس واگن گلف

شرکت فولکس واگن همیشه از برندهای مطرح در صنعت خودرو شناخته می شد و در حال حاضر نیز یک کمپانی قابل توجه است. از مطرحترین محصولات این کمپانی می توان به خودروهای هاچ بک گلف اشاره کرد که چند سالیست در نسل های مختلف شاهد حضور آن در بازارهای جهانی هستیم.

استقبال از گلف در سطحی بوده که  در حال حاضر یکی از محبوب ترین تولیدات فولکس به شمار می رود. نسخه جدید آن با طراحی متفاوت روانه بازار شد و با بهره گیری از پیشرانه 1.5 لیتری TSI توربو به خروجی 148 اسب بخاری مجهز است. در فضای داخلی آن از یک صفحه نمایش 8 اینچی لمسی بهره گرفته شده و تجربه کاربری کاملی را برای کاربر رقم می زند. فولکس سعی کرده هاچ بک باکیفیتی را در بازار عرضه دارد که سواری لذت بخشی را با قیمت مطلوب فراهم می آورد.

 

22- فولکس واگن پولو

22- فولکس واگن پولو

شرکت فولکس واگن همیشه از برندهای مطرح در صنعت خودرو شناخته می شد و در حال حاضر نیز یک کمپانی قابل توجه است. از مطرحترین محصولات این کمپانی می توان به خودروهای هاچ بک گلف اشاره کرد که چند سالیست در نسل های مختلف شاهد حضور آن در بازارهای جهانی هستیم.

استقبال از گلف در سطحی بوده که  در حال حاضر یکی از محبوب ترین تولیدات فولکس در کنار فورد فیستا، سئات ایبیزا و برخی دیگر به شمار می رود. نسخه جدید آن با طراحی متفاوت روانه بازار شد و با بهره گیری از پیشرانه1.0 لیتری سه سیلندر  به خروجی 148 اسب بخاری مجهز است. در فضای داخلی آن از یک صفحه نمایش 8 اینچی لمسی بهره گرفته شده و تجربه کاربری کاملی را برای کاربر رقم می زند. فولکس سعی کرده هاچ بک باکیفیتی را در بازار عرضه دارد که سواری لذت بخشی را با قیمت مطلوب فراهم می آورد.

 

23- فولکس واگن T-roc

23- فولکس واگن T-roc

شرکت فولکس واگن پیشتر تصمیم گرفت کراس اوور جدیدی را به نام  T-roc عرضه دارد. T-roc محصول جدید فولکس واگن بوده که در میان کراس اوورها خودرو قابل توجه و کارآمدی به شمار می رود. طراحی شبیه به ساختار دیگر محصولات فولکس واگن، پیشرانه کم مصرف و پرتوان، فضای داخلی باکیفیت با فناوری های روز و سواری لذت بخش از ویژگی های کراس اوور اخیر فولکس، T-roc است.

البته باتوجه به سابقه درخشان این شرکت آلمانی در زمینه تولید خودرو، T-roc را می توان یک کراس فوق العاده به عنوان یکی از بهترین های سال 2017 محسوب کرد.

 

24- ولوو XC40

24- ولوو XC40

شرکت ولوو به عنوان یک کمپانی ایمن محسوب شده و وعده داده تا سال 2020 خودروهای این شرکت در سطحی از ایمنی قرار دارند که هنگام تصادف افراد کشته نشده یا جراحت کمی پیدا می کنند. این وعده شرکت حتی اخیرا هم اثبات شده زیرا یکی از مدل های آن توانسته به عنوان ایمن ترین خودرو جهان به شمار رود. در این بین پیشتر کراس اوور جذاب XC40 با زبان طراحی شبیه به سایر نسخه ها معرفی شد. 

این خودرو کیفیت ساخت بی نقصی داشته و از فناوری های ایمنی و رفاهی کاملی در آن بهره گرفته شده تا با تمامی این تفاسیر یکی از برترین ها باشد.

هر سال شرکت های تولیدکننده اتومبیل تصمیم می گیرند چندین مدل جدید را در بازار عرضه دارند. از این میان باید به بی ام و، آئودی، مرسدس بنز، مینی، جگوار، فورد، آلفارومئو و چندین برند دیگر اشاره داشت.

این برندها در کنار رقبا خود سعی دارند بهترین را به مخاطب و طرفدارانشان ارائه دهند از این رو سعی می کنند با تغییراتی در طراحی و فنی محصولی ارائه دهند که قابل توجه است.

سال 2017 نیز با به پایان رسیدن خود مملو از مدل های مختلف اتومبیل ها بود و در این میان انتخاب بهترین اتومبیل های سال 2017 قطعا می تواند برای طرفداران و علاقمندان به خودرو جالب توجه باشد.

خودروسازان در تلاش هستند تا هر سال محصولات بهبودیافته تری در مقایسه با سال قبل به بازار ارائه دهند تا مورد توجه قرار گیرند.

بنابراین اگر می خواهید شاهد بهترین خودروهای سال 2017 با این مطلب همراه باشید:

بهتر است بخوانید :

بهترین خودروهای سال 2017/قسمت اول

بهترین خودروهای سال 2017/قسمت دوم

بهترین خودروهای سال 2017/قسمت سوم

بهترین خودروهای سال 2017/قسمت چهارم

user-img

نویسنده :

مهتاب جهاندار

comments 0 1396/10/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط