icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بی ام و سری 7 فیس لیفت شد

بی ام و سری 7 فیس لیفت شد

comments 0 1397/10/20

به تازگی تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد بی ام و سری 7 تغییراتی را به منظور فیس لیفت تجربه کرده است.دو تصویر منتشر شده از این خودرو در حالتی گرفته شده که خودرو کاملا بودن پوشش استتار بوده و بطور کلی نمای جلو خودرو مشخص شده است. در این تصاویر واژه The 7 بر روی پلاک خودرو مشاهده می شود.به نظر می رسد تصاویر واقعی باشد و در یک محفلی شبیه به پیش نمایش  اولیه گرفته شده است اما از محل و مکان این رویداد مشخص نیست.

با توجه به تصاویر فوق مشخص است که با الهام از شاسی بلند X7  ،جلو پنجره کلیوی کاملا بزرگتر شده است و چراغها باریک این جلو پنجره را احاطه کرده است.همچنین ورودی های هوا روی سپر بزرگتر شده و البته در دو تصویر ،کاملا متفاوت است.در تصویر اول ورودی هوا بسیار شبیه به کانسپت Vision Future Luxury سال 2014 طراحی شده است. در تصویر دوم اما سپر جلو با ورودی هوای مرکزی که توسط دو ورودی هوای جانبی بزرگ احاطه شده، طراحی سنتی‌تری دارد. این ورودی‌های هوا همگی به رنگ مشکی براق هستند. این تفاوت در طراحی سپر احتمالاً دلیل تریم لاین‌ها و پکیج‌های بیرونی مختلف است.

بی ام و سری 7 2020

 

در تصاویر اخیر نمای عقب خودرو دیده نمی شود اما بر اساس تصاویر جاسوسی قبلی که از سری 7 فیس لیفت گرفته شده مشخص است که در نمای عقب سپر ها و چراغ های بروزرسانی شده بکار گرفته شده است.همچنین انتظار می رود بی ام و داخل کابین سری 7 2020 را از یاد نبرده باشد و تغییرات مهمی را به منظور بهبود طراحی اعمال کرده باشد. منابع موجود می گوید که پنل پشت فرمان سری 7 بصورت دیجیتالی خواهد شد مانند آنچه پیش از این در سری 8 و X7 دیده بودیم. همچنین به‌احتمال ‌زیاد سری 7 فیس‌لیفت به سیستم اطلاعاتی-سرگرمی iDrive بروز شده هم مجهز خواهد بود.

بی ام و سری 7 2020

 

در خصوص پیشرانه سری 7 فیس لیفت 2020 اطلاعاتی به بیرون درز نکرده باشد اما شواهد نشان می دهد این خودرو به پیشرانه‌های مدل‌های سری 8 و X7 مجهز شده است. هم‌اکنون X7 در ایالات‌متحده با دو پیشرانهٔ 3 لیتری شش سیلندر خطی 340 اسب بخاری و 4.4 لیتری V8 توئین توربوی 460 اسب بخاری عرضه می‌شود که احتمالاً همین موتورها به ترتیب در مدل‌های 740i و 750i ارائه خواهند شد. همچنین عضو اسپرت خانوادهٔ سری 7 یعنی آلپینا B7 هم در حال آزمایش با پوشش‌های استتاری دیده شده است. انتظار می‌رود نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ ب‌ام‌و سری 7 رسماً در نمایشگاه ژنو در ماه مارس رونمایی گردد.

برچسب ها:

بی ام و
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط