icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بی ام و Z4 جدید چه زمانی رونمایی خواهد شد

بی ام و Z4 جدید چه زمانی رونمایی خواهد شد

comments 0 1396/11/21

 بی ام و Z4 نسل جدید را می توان یکی از جاذبه های خودروی سال جاری میلادی دانست چرا که بعد از تصمیم بی ام و نسبت به توقف تولید ؛طرفداران این خودرو را برای معرفی جانشین در برزخ انتظار قرار داده است. این نکته زمانی بیشتر احساس می شود که تصاویر جاسوسی متعددی از این خودرو منتشر شده و هنرمندان صنعت خودرو  رندرهایی از این خودرو را بوسیله خلاقیت خود تهیه کرده اند که مطمئنا به نسخه اصلی بسیار شبیه خواهد .

بی ام و Z4

چند ماه پیش رندری از این خودرو را منتشر کردیم که ظاهر جذاب این خودرو  را به نمایش گذاشته بود. حالا با توجه به تعدد تصاویر جاسوسی رندری دیگر از این خودرو منتشر شده که به نمونه اولیه آن بسیار نزدیک است.

طبق اخبار منتشر شده بی ام و Z4 جدید به یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر مجهز شده که توانایی تولید 180 اسب بخار را خواهد داشت. اما بی ام و مطلع است ،برخی از این خودرو توانی بیشتر طلب خواهند کرد از این رو وعده داده پیشرانه ای با 385 اسب بخاری هم برای این رودستر آلمانی در نظر بگیرد.

بی ام و به منظور خلق  Z4 پروژه ای مشترک را با تویوتا آغاز کرده است. طبق این همکاری پلت فرمی مشترک مهیا گردیده است که تویوتا از آن به منظور استفاده در تویوتا سوپرای جدید از بهره خواهد برد.

بی ام و Z4

اما سئوال این است که این دو خودروی هیجان انگیز قرار است چی زمانی  رونمایی شوند. در جواب سئوال باید گفت به نظر می رسد که تویوتا سوپرا در نمایشگاه ژنو امسال به جهان معرفی شود و  پس از آن باید در سپتامبر سال جاری بی ام و Z4 را در نمایشگاه فرانکفورت شاهد باشیم.

user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1396/11/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط