icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بی ام و Z4 زیر تیغ جراحی ای سی اشنیتزر

بی ام و Z4 زیر تیغ جراحی ای سی اشنیتزر

comments 0 1398/9/12

چندی پیش ای سی اشنیتزر بعنوان یکی از مطرح ترین تیونینگ کار های جهان؛ تغییرات قابل توجهی را بر روی تویوتا سوپرا اعمال نمود.حالا این کمپانی به سراغ برادر ناتنی آن یعنی بی ام و Z4 رفته و این خودرو را به صورت قابل توجهی ارتقا داده است.

خودرویی که مدنظر ای سی اشنیتزر بوده Z4 M40i است اما خب پکیج‌های ارتقای دیگری هم برای نسخه‌های کم‌توان‌تر این رودستر اسپورت در دسترس قرار دارد.

M40iاز پیشرانه‌ی 6 سیلندر توربوی 382 اسب بخاری استفاده کرده و بنابراین قدرت زیادی دارد؛ اما این خودرو در اروپا به خاطر استانداردهای آلایندگی سخت‌تر قدرت 340 اسبی را ارائه می‌کند. اگر خواهان قدرت بیشتر باشید باید از ای سی اشنیتزر تشکر کنید چراکه این شرکت هم‌اکنون Z4 را با قدرت 400 اسب بخاری ارائه کرده است. گشتاور پیشرانه نیز از 500 به 600 نیوتون متر ارتقا یافته است. این تیونر می‌گوید پکیج‌های قدرت بیشتر برای مدل‌های ارزان‌تر 30i و 20i هم در دست توسعه است.

این کمپانی به‌منظور ایجاد جذاب بیشتر در Z4 از کیت بدنه‌ی گیراتری استفاده کرده که شامل اسپلیتر جلو و اسپویلر عقب دو تکه می‌باشد. این رودستر آلمانی همچنین از رکاب‌های جانبی متفاوت، ورودی‌های هوای روی کاپوت و رینگ‌های سفارشی 20 اینچی سود می‌برد. شما می‌توانید کیت کاهش ارتفاع سیستم تعلیق را نیز سفارش دهید که باعث کاهش 25 میلی‌متری ارتفاع خودرو می‌شود.

اگر مالک مدل پرچم‌دار M40i باشید می‌توانید سیستم تعلیق قابل تنظیم را هم سفارش دهید. سیستم اگزوز با چهار خروجی اگزوز نیز گوش‌های شما را نوازش خواهد داد.

برخی تغییرات نیز داخل کابین اعمال شده‌اند و در آنجا می‌توانید پدال‌ها، استراحت گاه پا و حتی نگهدارنده کلید آلومینیومی را مشاهده کنید. بالاتر از همه‌ی این‌ها گارانتی 5 ساله ای سی اشنیتزر است که باعث آرامش خاطر مالک می‌شود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/9/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط