icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بی وای دی با سدان لوکس "هان "به بازار اورپا آمد

بی وای دی با سدان لوکس "هان "به بازار اورپا آمد

comments 0 1399/2/27

کمپانی بی وای دی بعنوان دومین الکتریکی ساز جهان بعد از تسلا و بزرگترین در چین حالا آماده ورود به بازار اروپا است . این برند چینی قرار است سدان لوکس و تمام الکتریکی هان را با قیمتی 45 تا 55 هزار یورو در قاره سبز بفروش برساند که در این صورت تنها سرباز خط مقدم این خودرو در اروپا باید به جنگ حریفان قدرتمندی برود.

هان که از تکنولوژی باتری جدید BYD سود می‌برد در کشور چین نیز عرضه خواهد شد.

اگرچه این خودروساز معمولاً نام خودروهای سواری خود را از روی سلسله‌های چینی انتخاب می‌کند اما هان برای هماهنگی با سلیقه و استانداردهای لوکس اروپایی توسعه یافته است.

یوبو لیان معاون ارشد BYD گفته است:

هان دارای تکنولوژی پیشرفته‌ای بوده و از بیش از 10 سال تجربه این شرکت در تحقیق و توسعه خودروهای الکتریکی سود می‌برد. این خودرو دارای باتری فوق امن و همچنین پلتفرم تمام الکتریکی خاص BYD بوده و از طراحی سطح بالا و متریال دوستدار محیط‌زیست سود می‌برد. سیستم‌های ایمنی بکار رفته این خودرو باعث شده‌اند هان ایمن‌ترین خودروی الکتریکی بازار باشد. ما معتقدیم هان ترکیبی از بهترین‌های غربی و شرقی است.

از نظر بصری این خودرو دارای زبان طراحی جدید BYD با نام “چهره اژدها” بوده و ترکیبی از زیبایی‌شناسی اژدهای چینی با عناصر طراحی مدرن اروپایی می‌باشد.

هان همچنین با سیستم دستیار راننده هوشمند که با تکنولوژی 5G کار می‌کند عرضه خواهد شد.

از نظر پرفورمنس باید گفت باتری این خودرو می‌تواند تا جریان 800 آمپر را تولید کرده و بسته به مدل انتخابی یک یا دو پیشرانه الکتریکی در دسترس است. انتظار می‌رود شعاع حرکتی این خودرو حدود 450 کیلومتر و شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت آن نیز 3.9 ثانیه باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/2/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط