icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تایید تولید کانسپت الکتریکی فورد با ظاهری الهام گرفته از موستانگ

تایید تولید کانسپت الکتریکی فورد با ظاهری الهام گرفته از موستانگ

comments 0 1398/3/2

مدتی است که شایعات نزدیک به واقعیت در خصوص تولید یک کراس اوور تمام الکتریکی با الهام از موستانگ افسانه توسط فورد به گوش می رسد. حالا خبر رسیده فورد قرار است این خودرو را بصورت یک کانسپت تا پایان سال جاری میلادی رونمایی کند.

مدیران فورد پیش از این اعلام کرده بودند که به هر گونه گانه زنی و سئوال در خصوص خودروی مورد بحث پاسخ نخواهند داد اما احتمال می رود که این کانپست نمونه پیش  تولید از خودروی تمام الکتریکی  این خودروساز باشد.البته نباید فراموش کرد که این خودرو از نظر ظاهری با الهام از موستانگ شکل خواهد گرفت.

 

 

ظاهراً کراس اوور الکتریکی فورد از دو نوع مجموعه باتری استفاده خواهد کرد و مدل دارای باتری بزرگ‌تر برد فراتر از 595 کیلومتری خواهد داشت. پرفورمنس این خودرو نیز با ظاهر برگرفته از خودرویی اسپورت هماهنگی خواهد داشت.

اینکه خودروی کانسپت یاد شده تا پیش از پایان سال رونمایی خواهد شد محرز است اما ما نمی دانیم که  محصول تولیدی نهایی سال آینده وارد بازار خواهد شد یا خیر. با توجه به تمرکز ظاهر اسپورت و ابعاد بزرگ، گفته می‌شود خودروی الکتریکی فورد قیمتی بالاتر از شورولت بولت یا نیسان لیف که بهای آغازین به ترتیب 36620 و 29990 دلاری دارند خواهد داشت.به هر حال باید منتظر ماند تا در آینده اخبار تکمیلی این کراس اوور فور منتشر شود

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/3/2
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط