icon-sign ورود / ثبت نام

مجله ماشین تست تصادف دی اس 7 را ببینید+فیلم

تست تصادف دی اس 7 را ببینید+فیلم

دی اس 7 کراس بک قرار است بزودی و بعنوان یک کراس اور لوکس توسط آرین موتور به بازار ایران عرضه گردد. محصولات دی اس در حقیقت برند لوکس سیتروئن فرانسه محسوب می گردد که با برخوداری از طراحی خاص و استفاده از تکنولوژی بالا و متریال با کیفیت در رده محصولات لاکچری قرار گرفته است.

0 1396/9/16
تست تصادف دی اس 7 را ببینید+فیلم
تست تصادف دی اس 7 را ببینید+فیلم

دی اس 7 بعنوان جدیدترین محصول این برند فرانسوی در سال 2017 رونمایی شد و قرار است بزودی به بازار های جهانی عرضه گردد . اما قوانین بازارهای بزرگ دنیا نظیر اروپا و آمریکا برای عرضه محصولی جدید بسیار سختگیرانه بوده و خودرو باید پیش از عرضه ،از تمامی فیلتر های موجود عبور کند. یکی ازمهمترین آنها تست تصادف در موسسه EURO NCAP می باشد که عبور از قوانین آن بسیار مشکل بوده و خودرویی که بتواند 5 ستاره ایمنی را این موسسه دریافت کند در زمره ایمن ترین ها قرار خواهد گرفت.

تست تصادف دی اس 7

دی اس 7 هم با توجه به تازه وارد بودنش خیلی سریع راهی این موسسه شد و توانست با افتخار و کسب نمرات بالا خیلی راحت 5 ستاره ایمنی را دریافت کند. دی اس نشان داد علاوه بر لوکس بودن محصولاتش بر ایمن بودن آنها نیز همت می گمارد.

تست تصادف دی اس 7

همانطور که در فیلم های تست تصادف این خودرو مشخص است در تصادف از جلو و برخورد از گوشه سمت راست و چپ خودرو هیچگونه آسیبی به بدنه ،سقف و ستون ها وارد نمی شود و حتی  شیشه جلو در این برخورد ها فقط چند ترک جزیی برمی دارد.همچنین دی اس 7 در برخورد از جانب کاملا پایدار بوده و به لطف بدنه مستحکم و کیسه های هوای جانبی،سرشینان آسیب جدی نخواهند دید.

تست تصادف دی اس 7

همچنین سیستم های کمک راننده و ترمز های اضطراری خودرو کاملا به موقع و مناسب عمل کرده و می تواند خودرو را در مواقعی که راننده متوجه مانع نمی گردد ،پیش از برخورد متوقف کند.

تست تصادف دی اس 7

از دیگر افتخارات دی اس 7 در این تست می توان به دریافت نمره بالا در حفظ جان عابرین پیاده اشاره کرد و این موضوع حاکی از آن است که این خودرو علاوه بر جان سرنشینان برای عابرین پیاده هم احترامی خاص قائل است.

امیدواریم که روزی برسد که بیشتر محصولات موجود در کشور ما از حیث ایمنی در موضع قابل قبولی قرار داشته باشند.

نویسنده :

گروه خودرویی

0 1396/9/16


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط