icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تست تصادف میتسوبیشی اکلیپس،تازه وارد بازار ایران+فیلم

تست تصادف میتسوبیشی اکلیپس،تازه وارد بازار ایران+فیلم

comments 0 1396/8/18

میتسوبیشی اکلیپس برای اولین بار بصورت رسمی در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی شد. اکلیپس را می توان اولین تلاش میتسوبیشی برای ورود به این سگمنت دانست چرا که اکلیپس آمده است تا فضای خالی میان اوتلندر و ASX را پر نماید.

شرکت آرین موتور قصد دارد بزودی این کراس اور جدید میتسوبیشی را در بازار ایران عرضه نماید از همین رو قصد داریم تست تصادف اکلیپس را قبل از ورود به بازار ایران مورد ارزیابی قرار دهیم.

میتسوبیشی تنها چند ماه پس از رونمایی ،اکلیپس را به موسسه تست تصادف اروپا Euro NCAP ارسال نموده تا هر چه سریعتر مسیر ورود این خودرو به بازار های اروپا و آمریکا را هموار نماید.با توجه به سابقه این کمپانی ژاپنی کاملا قابل انتظار بود که اکلیپس بتواند حداکثر امتیاز ایمنی را دریافت کند.

نتایج تست میتسوبیشی اکلیپس

 

با نگاهی به نتایج بدست آمده و  اعداد شگفت انگیز خیلی زود متوجه خواهیم شد که آسیب دیدن در این خودرو به سختی امکان پذیر است. بیشتر امتیاز ایمنی در بخش افراد بزرگسال و برابر با 97 درصد بدست آمده است.این عدد برای خردسالان 78 درصد بوده که در بین رقبا کاملا قابل قبول است.میزان امنیت بالای  این خودرو فقط برای سرنشینان خودرو نیست بلکه اکلیپس در حفظ جان عابرین پیاده توانست 80 درصد از 100 درصد را به خود اختصاص دهد.همچنین اکلیپس با توجه مکانات ایمنی فروان توانست 71درصد را به خود اختصاص دهد.

در تصاویر ویدوئویی هم مشخص است که در هنگام تصادف از جلو بدنه و ستون های اکلیپس هیچ آسیبی ندیده است و ایربگ ها و کمربند ایمنی پیش کشنده کاملا در حفظ سلامت سرنشنیان موثر عمل می کنند.

اکلیپس با بدست آوردن امتیاز های فوق 5 ستاره ایمنی را از آن خود کرده است و در صورت ورود به بازار ایران می توان لقب یکی از ایمن ترین خودرو بازار را به این خودرو اختصاص داد.

 

بهتر است بخوانید:

 

نقد و بررسی مشخصات فنی اکلیپس:میتسوبیشی جدید دیگری در ایران

 

user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1396/8/18


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط