icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تسلا مدل 3 پرفروش ترین خودروی هلند شد

تسلا مدل 3 پرفروش ترین خودروی هلند شد

comments 0 1398/7/16

موفقیت تسلا مدل 3 همچنان ادامه دارد و این خودروی تمامی برقی حالا موفق شده با گذر از فولکس واگن پولو  پرفروش ترین خودروی هلند گردد.از مدل 3 در ماه پیشین 5,768 دستگاه بفروش رسیده است که رشد چهار برابری نسبت به ماه آگوست را به ثبت رسانده است. . علاوه بر این، به گزارش اتونیوز اروپا، تقاضای بالا برای مدل 3 موجب شده در ماه سپتامبر تسلا به محبوب‌ترین برند خودرویی هلند تبدیل شود.

قیمت مدل 3 در اروپا از 43,390 یورو شروع می‌شود و بُردی 386 کیلومتری را ارائه می‌کند. بااین‌حال مشتاقانه منتظریم ببینیم شروع عرضهٔ فولکس‌واگن ID.3 از اوایل سال آینده با قیمتی کمتر از 30 هزار یورو و بُرد 330 کیلومتری چه تأثیری بر فروش تسلا خواهد گذاشت. البته فولکس‌واگن با فروش 36,449 دستگاه خودرو از ابتدای امسال تا پایان سپتامبر در هلند، هنوز هم پرفروش‌ترین خودروساز این کشور در سال 2019 محسوب می‌شود زیرا مجموع فروش تسلا در این کشور در همین مدت 13,991 دستگاه بوده است.

بُرد و برچسب قیمتی رقابتی مدل 3، فروش این سدان الکتریکی آمریکایی به دلیل حذف برخی از مشوق‌های دولتی از سال آینده افزایش یافته است زیرا خریداران ترغیب شده‌اند خودروی خود را تا پیش از فرارسیدن موعد حذف مشوق‌ها خریداری کنند. مدل 3 همچنین عنوان پرفروش‌ترین خودرو نروژ را هم از آن خود کرده حتی با اینکه سفارش‌ها در سه‌ماههٔ سوم سال جاری نسبت به اوایل سال کاهش یافته است. مدل 3 با فروش 3300 دستگاه در این کشور اسکاندیناویایی بین ماه‌های جولای تا سپتامبر، فولکس‌واگن گلف را با اختلافی در حدود 900 دستگاه پشت سر گذاشته است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/7/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط