icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تصاویر اولیه سوپر اسپرت جدید لیستر منتشر شد

تصاویر اولیه سوپر اسپرت جدید لیستر منتشر شد

comments 0 1398/11/27

سوپر اسپرت ساز لیستر تیزر های جدیدترین محصول خود با نام استورم II را منتشر کرد.

این تصویر نشان دهنده پروفایل جانبی خودروی جدید لیستر است. در این بخش می‌توانیم پروفایل بسیار نرم و روان، اسپلیتر جلوی برجسته، رینگ‌هایی با قفل مرکزی، نمای عقب تیز و دیفیوزر فیبر کربنی بزرگی را ببینیم. همچنین یک آینه‌بغل نازک هم قابل‌تشخیص است.

کمتر از دو سال پیش بود که مدیر اجرایی لیستر اولین تیزر از این هایپرکار را منتشر نمود. در آن تیزرها می‌توانستیم نمای جلو و جانبی این خودرو را ببینیم.

لیستر مدت‌های زیادی است که درصدد ورود به بازار هایپرکارها بوده و بنا به گفته اتواکسپرس، در سال 2014 بود که علاقه خود به تولید رقیب مک لارن P1 را اعلام نمود. لیستر گفته بود به دنبال تولید خودرویی با پیشرانه 12 سیلندر 7.8 لیتری سوپرشارژردار با حداکثر قدرت 1000 اسب بخار است.

اما زمانه عوض شده و جدیدترین خبرها درباره پروژه استورم II نشان می‌دهند این خودرو از قوای محرکه الکتریکی استفاده خواهد کرد. البته اگر این خودرو تولید شود شاهد تولد رقیبی عالی برای لوتوس اویجا خواهیم بود. البته هایپرکار لوتوس در سطح بسیار بالایی قرار داشته و قدرت آن نزدیک به 1970 اسب بخار می‌باشد.

هنوز مشخص نیست که لیستر استورم II چه زمانی عرضه خواهد شد اما باید دانست این خودروساز بریتانیایی همچنان روی توسعه این خودرو کار می‌کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/11/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط