icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تصاویر جاسوسی داخلی تویوتا سوپرا 2019 را منتشر شد

تصاویر جاسوسی داخلی تویوتا سوپرا 2019 را منتشر شد

comments 0 1397/1/23

تویوتا با عدم رونمایی از نسخه خیابانی مدل افسانه ای سوپرا در نمایشگاه نیویورک باعث شده هیجان در خصص این خودرو  ادامه داشته باشد بطوریکه ما همچنان منتظر هستیم سوپرا نهایتا در یکی از نمایشگاه های روز دنیا رونمایی شود.البته نسخه مسابقه ای این خودرو در نمایشگاه نیویورک رونمایی شد که تا حدودی کاملی نمای خارجی این خودرو را به نمایش گذاشت اما در نهایت همچنان نمای داخلی سوپرا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

نمای داخلی تویوتا سوپرا

به تازگی تصاویر جاسوسی از این خودرو در پیست نوربررینگ منتشر شده است که تا حدودی نمای داخلی این خودرو مشخص شده است.نکته ای که در خصوص نمای داخلی سوپرا می تواند جالب باشد این است که طراحی داخلی سوپرا بسیار شبیه به کابین  نسخه مفهومی BMW Z4 است که در سال گذشته رونمایی شده است.

نمای داخلی تویوتا سوپرا

در تصاویر فوق فرمان چرمی به همراه پنل پشت فرمان دیجیتالی کالا مشهود به نظر می رسد که نوع طراحی آن خیلی هیجان انگیز نیست.البته پشت فرمان پدل شیفتر های تعویض دنده نقره ای رنگ حاکی از آن است که سوپرای جدید بصورت اتوماتیک عرضه خواهد شد. البته تویوتا پیش از این هم اعلام کرده بود که سوپرا نیازی جعبه دنده دستی ندارد.

همچنین صفحه نمایش لمسی در بالای داشبورد و در زیر آن ادوات کنترل تهویه مطبوع به چشم می خورد که بسیار شبیه به بی ام و Z4 طراحی شده است.مشخص است که بی ام و Z4 و تویوتا سوپرا در نمای داخلی در بسیاری از قطعات با یکدیگر مشترک هستند.البته پیش از این تویوتا اعلام کرده بوده علی رغم اینکه این دو خودرو از پلت فرم مشترکی بهره می برند اما دو محصول کاملا متفاوت را شاهد خواهید بود .تصاویر فوق نشان می دهد که زیاد نباید به صحبت های تویوتا اعتماد کرد.

تویوتا سوپرا به احتمال فراوان در پاییز امسال و پس از آنکه بی ام و X4 در تابستان معرفی گردد ،رونمایی خواهد شد.

user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1397/1/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط