icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تصاویر جدیدی از تویوتا سوپرا جدید منتشر شد

تصاویر جدیدی از تویوتا سوپرا جدید منتشر شد

comments 0 1397/4/20

تویوتا اخیر اعلام کرده است در نهایت فستیوال گودوود را برای رونمایی از نسخه تولیدی تویوتا سوپرا برگزیده است. از آنجا که تا آغاز این فستیوال زمانی باقی نمانده است تویوتا به منظور هیجان بیتشر تعدادی تصویر از این خودرو را که در پوشش رنگارنگ مخفی شده ست به نمایش گذاشت.

تویوتا سوپرا جدید

در تصویر فوق علاوه بر نسخه پروتایپ نسخه کانسپت این خودرو که چندی پیش رونمایی شده حضور دارد.علی رغم این که در  بدنه خودرو از پوشش استتار استفاده کرده است اما می توان بطور کلی فرم بدنه را تشخیص داد.

با توجه به عکس های جاسوسی منتشر شده این کوپه اسپرت در داخل کابین به پنل دیجیتال و تعدادی دیگر از تکنولوژی های روز مثل سیستم ناوبری، هدآپ دیسپلی و سیستم های کمک راننده استاندارد مجهز خواهد بود.

تویوتا سوپرا جدید

تویوتا سوپرا نسل جدید به منظور وفاداری به نسل قدیم خود از پیشرانه شش سیلندر خطی به همراه محور عقب متحرک بهره مند خواهد شد که تا همچنان روح اسپرت خود را حفظ نماید. تویوتا برای احیایی نسل جدید این خودرو پروژه ای مشترک با بی ام و را اغاز کرد و با استفاده از پلت فرم مشترک با بی ام و Z4 ،تویوتا سوپرا را هم به معرض ظهور خواهد رسید.در نتیجه پیش بینی می گردد پیشرانه شش سیلندر خطی فوق همانی است که بر روی بی ام و Z4 مورد استفاده قرار گرفته که از قدرتی برابر با 335 اسب بخار بهره می برد.

تویوتا سوپرا جدید

تویوتا علاوه بر نمایش نسخه پیش‌تولیدی اقدام به نمایش کانسپت GR سوپرا ریسینگ قبلی نیز خواهد کرد. همچنین مدل‌های یاریس GRMN، یاریس WRC و TS050 هیبریدی LMP1 نیز در این رویداد حضور خواهند داشت. به نظر می‌رسد که تویوتا در گوودوود تأکید ویژه‌ای روی تاریخچه مسابقه‌ای قابل‌توجه خود خواهد داشت.

انتظار می رود که تویوتا پس از رونمایی از سوپرای جدید در گودوود در پایان سال جاری این خودرو را در بازارهای جهانی عرضه نماید.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/4/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط