icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تصاویر هیوندای النترا فیس لیفت 2019 لو رفت

تصاویر هیوندای النترا فیس لیفت 2019 لو رفت

comments 0 1397/4/19

در حالی که هیوندای قصد دارد در ماه آینده میلادی از سدان کامپکت هیوندای النترای فیس لیفت 2019 رونمایی  کند ،تصاویر مخفیانه این خودرو در فضای مجاز منتشر شده است.نسل فعلی این خودرو که نسل ششم آن محسوب می گردد در سال 2016 توسط هیوندای عرضه شده بود از همین رو این برند کره ای تصمیم گرفته است که پس از 3 سال نسخه فیس لیفت این خودرو را در بازار عرضه نماید تا همچنان این خودرو در لیست پرفروش ترین محصولات هیوندای قرار داشته باشد.

همانطور که انتظار می رفت تغییرات گسترده در نمای ظاهری  رخ داده است. در پیشانی خودرو جلو پنجره با نسل فعلی کاملا متفاوت طراحی شده بطوریکه در قسمت بالایی جلو پنجره جدید شاهر افزایش عرض به شکل ذوذنقه ای هستیم. همچنین چراغهای جلو این خودرو از راویه بیشتری برخوردار شده و ظاهری مثلثی شکل به خود گرفته است. این مثلث را می توان در نمای ظاهری چراغ مه شکن هم مشاهده کرد.

هیوندای النترا فیس لیفت 2019

در نمای عقب خودرو نیز شاهد تغییرات گسترده هستیم . اولین تغییر را باید در نوع گرافیک چراغهای عقب دانست بطور کل تغییر کرده و یک قسمت از چراغ تا روی درب صندوق کشیده شده است .همچنین طراحان النترا فیس لیفت 2019 ترجیح داده اند که جای نصب پلاک را از وری درب صندوق به روی سپر انتقال دهند.

در تصاویر منتشر شده نمای داخلی این خودرو مشخص نیست اما طبق انتظارات ،نمای کابین این خودرو نیز تغییراتی را داشته است و از امکانات جدیدی مانند  محل شارژ بی سیم موبایل مجهز گردیده است.

در خصوص پیشرانه این خودرو نیز اطلاعاتی منتشر نشده است اما کارشناسان معتقد هستند هیوندای النترا فیس لیفت 2019 از همان موتور نسل فعلی بهره خواهد برد. اما برای مطمئن شدن از این موضوع باید تا زمان رونمایی صبر کرد. هیوندای این خودرو را در اواخر سال و با مدل 2019 روانه بازارهای جهانی خواهد کرد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/4/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط