icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تصویر جدید از نسل جدید بی ام و سری 4

تصویر جدید از نسل جدید بی ام و سری 4

comments 0 1398/11/21

کانسپت 4 در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 و همچنین تصاویر جاسوسی پیشین نشان می داد که نسل جدید بی ام و سری 4 با جلو پنجره کلیوی بسیار بزرگ رونمایی خواهد شد. 

اما برای کسانی که هنوز هم امید داشتند خبری از این جلوپنجرهٔ بزرگ در کوپهٔ محبوب ب‌ام‌و نباشد خبر بدی داریم زیرا به‌تازگی دو تصویر جدید از نسل آیندهٔ سری 4 افشا شده که به‌طور قطعی این جلوپنجرهٔ عظیم را روی دماغهٔ خودرو نشان می‌دهد. این جلوپنجره بسیار به همان نمونه‌ای شباهت دارد که برای اولین بار در کانسپت 4 دیدیم با این تفاوت که در نسخهٔ تولیدی در میانهٔ آن محلی برای نصب پلاک تعبیه شده است.

اما علاوه بر این جلوپنجره، سری 4 جدید در جزئیات دیگری هم به کانسپت 4 شباهت دارد که ازجملهٔ مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ورودی هوای مرکزی V شکل و چراغ‌های جلوی زاویه‌دار و باریک اشاره کرد. در همین حال، تصویر دوم هم چراغ‌های عقب خودرو را نشان می‌دهد که این قسمت هم شباهت‌هایی با کانسپت 4 دارد. با توجه به این تصویر، در نسل آیندهٔ سری 4 شاهد چراغ‌های عقب باریک‌تری نسبت به نسل کنونی خواهیم بود اما همچنان امضای ب‌ام‌و در آن‌ها دیده می‌شود.

به‌جز طراحی بیرونی، سری 4 در بخش فنی کاملاً با سدان سری 3 اشتراک دارد که این یعنی از همان پیشرانه‌های برادر چهاردر خود استفاده خواهد کرد؛ بنابراین انتظار می‌رود در ابتدا مدل 430i با پیشرانهٔ 2 لیتری چهار سیلندر توربو با 260 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور به بازار عرضه شود و سپس مدل M440i هم به آن اضافه گردد. زیر کاپوت این مدل اما یک پیشرانهٔ 3 لیتری شش سیلندر خطی توربو با 387 اسب بخار قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور قرار خواهد گرفت. بعداً مدل پرچم‌دار M4 هم با 480 اسب بخار قدرت و 600 نیوتن متر گشتاور که از موتور 3 لیتری شش سیلندر خطی توربو بیرون می‌آید معرفی خواهد شد؛ اما کسانی که حتی از این هم بیشتر می‌خواهند می‌توانند سراغ M4 کامپتیشن بروند که 510 اسب بخار قدرت خواهد داشت.

برچسب ها:

بی ام و
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/11/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط