icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تقابل لامبورگینی آونتادور S با تسلا مدل S +فیلم

تقابل لامبورگینی آونتادور S با تسلا مدل S +فیلم

comments 0 1397/12/21

اگر به خاطر داشته باشید در ویدئو های قبلی لامبورگینی آوانتادور S توانست در یک درگ پایاپای کراس  اوور تسلا X را شکسست دهد. حالا در این ویدئو شاهد خواهیم بود که بردار کوچکتر و البته سبک تر یعنی تسلا S آمده است تا انتقام بگیرد اما باید دید که می تواند این گاو وحش ایتالیایی رام کند یا خیر.

اما قبل از اینکه به مشاهده ویدئو مشغول شوید بهتر است که اعداد و ارقام  این دو خودرو را با یکدیگر مقایسه نماییم.لامبورگینی آوانتادور S از پیشرانه عضلانی 12 سیلندر 6.5 لیتری بهره می برد که 730 اسب بخار قدرت و 690 نیوتن متر گشتاور به هر چهار چرخ منتقل می نماید.این خودرو دارای وزنی معادل 1724 کیلوگرم است که از رقیب آمریکایی خود سبک تر است.

 

 

در سوی دیگر تسلا مدل S به پیشرانه های الکتریکی مجهز شده است که انرژی خود را از پکیج باطری 100 کیلو وات ساعتی دریافت می کند. این مجموعه در کل 762 اسب بخار قدرت و 910 نیوتن متر گشتاور را در اختیار راننده می گذارد که کمی کمتر از کراس اوور تسلا مدل X است. اما حدود 270 کیلوگرم نیز سبک تر است و همانطور که می دانید وزن یکی از مولفه های مهم در مسابقات درگ است.

با اعداد و ارقام فوق نمی توان برنده را از پیش مشخص کرد لذا باید برای اینکه بدانید آیا تسلا مدل S می تواند انتقام بردار بزرگتر خود را بگیرد باید این ویدئو را مشاهده کرد.

پی نوشت:در ویدئو ذیل درگ در دو حالت متفاوت برگزار شده است  که در مرحله اول هر دو خودرو از حالت سکون مسابقه را آغاز می کنند اما در حالت دو از سرعت 80 کیلومتر درگ را آغاز می کنند. اما ملاک اصلی همان مرحله اول است.

برچسب ها:

درگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/12/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط