icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تولید پورشه کاین کوپه تأیید شد

تولید پورشه کاین کوپه تأیید شد

comments 0 1397/3/19

رئیس کمپانی پورشه گفت کاین به صورت کوپه تولید خواهد شد

با توجه به ساخت  شاسی بلند های اسپرت و کوپه توسط شرکتهای بزرگ خودرویی در جهان پورشه هم به این فکر افتاد تا شاسی بلند قدیمی این کمپانی را به صورت کوپه تولید نماید. اما آیا تولید این خودروی بخصوص با فضای داخلی و فضای بار کمتر استراتژی درستی می باشد؟ به هر حال این شرکت تصمیم خود را گرفته است و شایعه ی تولید کاین کوپه را تأیید نمود. اولیور بلوم، رئیس شرکت پورشه اعلام کرد این خودرو در سال 2019  وارد مارکت خواهد شد.

این شاسی بلند از خود کاین کمی پر زرق و برق تر خواهد بود و بر پایه ی خود کاین تولید خواهد شد با این تفاوت که انحنای سقف این خودرو بیشتر است و با وجود عجیب بودن در کنار کاین فعلی تولید خواهد شد. در نگاه اول مشخص است که این خودرو یک کاین است و احتمالا در نمای جلو تغییراتی ایجاد خواهد شد تا کمی تفاوت بوجود آید. البته تفاوت اصلی این دو برادر در قسمت ستون های این خودرو مشخص است جایی که کاین جدید به یک کوپه بدل می گردد و نمایی اسپرتی مانند پانامرا به خود می گیرد.

با اینکه مشخص است اما باید گفت پیشرانه ی دیزل برای استفاده در این خودرو در نظر گرفته نخواهد شد و به جای آن کاین کوپه از نسل جدید موتور قابل اطمینان 6 سیلندر و 8 سیلندر بنزینی پورشه استفاده خواهد کرد. با این حال هنوز خبری از سیستم تولید قدرت هیبریدی بر روی مدل های معمولی خبری نیست و احتمال بسیار زیاد در آینده ی نزدیک شاهد استفاده از این سیستم خواهیم بود.

برای مثال در انگلستان پورشه با شاسی بلندهایی مانند BMW X6، مرسدس GLE کوپه و آئودی Q8 جدید رقابت خواهد که همگی اواخر سال 2019 به فروش خواهند رسید و این بدان معنی است که پورشه می تواند زودتر از همه ی رقبا خودرو شاسی بلند کوپه ی خود را عرضه کند.

 

user-img

نویسنده :

ایمان غفاری

comments 0 1397/3/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط