icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تویوتا راو4 جدید 2018 بزودی رونمایی می شود

تویوتا راو4 جدید 2018 بزودی رونمایی می شود

comments 0 1396/12/22

تویوتا با انتشار تصویری از نسل جدید تویوتا راو4 اعلام کرد این خودرو در 28 مارس و در نمایشگاه نیویورک 2018 رونمایی خواهد شد.البته تصویر کاملی از این خودرو  بدلیل قرار گرفتن در سایه مشخص نیست. اما با نگاهی دقیقتر مشخص است که نسل جدید راو 4 تغییرات زیادی را تجربه کرده است.

درب موتور کشیده در کنار شیب زیاد شیشه جلو از نکات بارزی است که از تصویر فوق قابل تشخیص خواهد بود.همچنین اسپویلر نصب شده در انتهای سقف و بر روی شیشه عقب در این نسل از راو 4 جزو مشخصه جدید این خودرو مسوب می گردد. البته پیش از این تصاویر جاسوسی متعددی منتشر شده بود که بدلیل استفاده از پوشش استتار سنگین نمی توان چهره این خودرو را تشخیص داد.

همچنین چندی پیش رندری توسط  یک وب سایت معتبر از راو4 نسل جدید را منتشر نمودیم که به نظر نمی رسد این رندر به واقعیت نزدیک باشد.

رندر تویوتا راو 4

انتظار می رود که راو 4 جدید همانند تویوتا پریوس ،کمری و C-HR بر روی پلت فرم جدید مدولار این شرکت بسط و توسعه یابد.تویوتا در خصوص مشخصات فنی این خودرو اطلاعاتی را منتشر نکرده است اما انتظار می رود که همانند نسخه فعلی ،نسل جدید هم نیز با یک موتور هیبریدی به بازار عرضه شود.قابل ذکر نسل فعلی از یک موتور سنتی 2.5 لیتری با بیشنه قردت 176 اسب بخاری بهره می برد.

نسل فعلی در سال 2012 رونمایی شد و در سال 2015 بصورت فیس لیفت به بازار عرضه شد .از همین رو نسل جدید راو4 نسل پنجم این خودرو محسوب می گردد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1396/12/22


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط