icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیزر تویوتا سوپرا در گرن توریسمو اسپرت ببینید+فیلم

تیزر تویوتا سوپرا در گرن توریسمو اسپرت ببینید+فیلم

comments 0 1396/12/17

بازگشت تویوتا سوپرا در نمایشگاه خودروی ژنو یکی از مهمترین اتفاقات خودروی ابتدای سال 2018 محسوب می گردد چرا که بعد از سالها دوری این دو درب افسانه بازگشته است. سوپرا در حال حاضر بصورت  یک خودرو مفهومی مسابقه ای GT Supra Racing رونمایی شده است و  مطمئنا در آینده نه چندان دور نسخه تولیدی این خودرو رونمایی خواهد شد.

تویوتا سوپرا جدید

تویوتا تایید کرده است که پیش از هر چیز این خودرو را در بازی معروف رایانه ای گرن اسپرت توریسمو خواهید دید. از همین رو همچنان طرفرداران این خودرو علی رغم رونمایی از نسخه مسابقه ای در ژنو ناامید از عرضه رسمی سوپرا نسل جدید هستند چرا که تویوتا هنوز خبری از حضور این نسل از سوپرا را در یک مسابقه رسمی اعلام نکرده است.

تویوتا بری علاقمندان به این خودرو یک تیزر دیجیتالی از بازی گرن توریسمو را منتشر کرده است که تویوتا سوپرا نسل جدید در جاده مختلف در حال راندن است.

پیش از نمایشگاه خودروی ژنو تصاویر جاسوسی بیشماری از تویوتا سوپرا با بدنه پوشیده از پوشش استتار منتشر شده بود و بسیاری امیدوار بودند که این خودرو در ژنو رونمایی شود.اما با رونمایی از نسخه مسابقه ای امید می رود که سوپرا در نمایشگاه خودروی فرانکفورت بصورت رسمی رونمایی شود.

user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1396/12/17


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط