icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیزر جدیدتر لامبورگینی اورکان 2020 منتشر شد

تیزر جدیدتر لامبورگینی اورکان 2020 منتشر شد

comments 0 1397/10/18

روز گذشته لامبورگینی در اقدامی غیر عادی دو  تیزر نسخه فیس لیفت اورکان را منتشر نمود و با انتشار یک تیزر جدید دیگر به  این رویه ادامه داده است. غیر عادی بودن این روش به نوع انتشار باز آن می گردد چرا که تیزر های فوق در وب سایت این شرکت به نمایش گذاشته نشده بلکه روش منتشر کردن آنها توسط اپلیکیشن یونیکا صورت گرفته است. یونیکا اپلیکیشنی است که همه می توانند آن را دانلود نمایند اما برای ورود به آن باید دعوت شوند.

در پس زمینه تصویر منتشر شده نوشته شده است "پیش نمایش انحصاری" که مشخصا به روش انتشار آن اشاره می کند. در تصویر فوق می توان بدنه فیس لیفت شده اورکان 2020 را مشاهده نمود اما باید برای یافت تغییرات اعمال شده کمی تلاش کرد. اولین نکته‌ای که متوجه می‌شوید عبارت “اِوو” است که نشان می‌دهد این یک مدل عادی LP610-4 نمی‌باشد.دومین تغییر محسوس به جای نمایی اگزوز ها باز می گردد جایی که خروجی های اگزوز دوگانه در مرکز نمای عقب تعبیه شده است و تا حدودی یادآور مدل پرفورمنته خواهد بود. در بین خروجی های اگزوز محل نصب پلاک تعبیه شده است که در مدل پرفورمنته کمی پایین تر است.

لامبورگینی اورکان 2020

این خودرو برخلاف پرفورمنته از بال بزرگ عقب بهره نمی برد اما اسپویلر قابل توجهی در عقب این خودرو در نظر گرفته شده است. سپر گیرای خودرو نیز از دیفیوزر بزرگی برخوردار شده که نشان می‌دهد این خودرو یک پله بالاتر از LP610-4 قرار می‌گیرد.

لامبورگینی اورکان 2020

با توجه به اینکه نمایی از کابین خودرو وجود ندارد احضار نظر در خصوص آن را به بعد واگذار خواهیم کرد اما شایعاتی وجد دارد که در اورکان 2020 صفحه نمایش متصل به سیستم اطلاعات و سرگرمی بزرگتری مورد استفاده قرار گرفته است.

همچنین پس از کلمه "اوو" عبارتی دیگر در عقب خودرو نوشته است که به دلایل کیفیت پایین تصویر قابل خواندن نیست. این عبارت در جلوی چرخ‌های عقب به چشم می‌خورد.

باور بر این است قدرت پیشرانه‌ی 10 سیلندر 5.2 لیتری تنفس طبیعی 10 اسب بخار افزایش خواهد یافت و به همین خاطر نام LP620-4 برای آن بکار خواهد رفت. مدل دیفرانسیل عقب نیز LP590-2 می‌باشد.

برچسب ها:

لامبورگینی
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط